Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jacek Pałucha, Golfista

20-03-2012, 18:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 500 zł     
Użytkownik tylkosztukapl
numer aukcji: 2212024771
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 24   
Koniec: 20-03-2012, 11:09
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest obraz Jacka Pałuchy, Golfista Obraz akrylowy o wymiarach 73 x 55 cm.   Obraz sygnowany, posiada certyfikat autentyczności.

Jacek Pałucha urodził się w Częstochowie w roku 1966. Studia na wydziale malarstwa warszawskiej ASP rozpoczął w pracowni prof. Ludwika Maciąga w 1987 roku i ukończył w pracowni prof. Wiesława Szamborskiego w 1993 roku. Był założycielem i liderem zespołów: "Formacja nieżywych schabów" [z okresu 1983 - 88 do tzw. zielonej płyty z przebojem "Klub wesołego szampana" czyli chcialabym, chciała... ], "Furmanka" oraz "Superpałka i najezdzcy z kosmosu". Zajmował się tez projektowaniem okładek na płyty swoje i kolegów, między innymi: Graal, Les VRP "Vacanses prolongee", Kult "Spokojnie". Grał jedną z głównych ról w filmie Łukasza Wylężałka pt. "Balanga". Obecnie na co dzień zajmuje się malarstwem sztalugowym.

Więcej informacji o tylkosztuka.pl i o aukcji na stronie "o mnie"

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, które prosimy kierować pod adres: [zasłonięte]@tylkosztuka.pl

Zapraszamy!