Juniperus chinensis 'Hetzii'
jałowiec chiński Hetzii
Przedmiotem aukcji są 3 letnie sadzonki Jałowca Hetzii.
*Powyżej realne zdjęcie rośliny jaką u mnie Państwo zamawiają*
...::Krótka charakterystyka rośliny ::...
Hetzii -Krzaczasta, silnie rosnąca odmiana, osiągająca po 10 latach ponad 1 m wys. przy 2 – 2,5 m średnicy. Gałęzie rozpostarte nad ziemią, a u starych okazów ustawione ukośnie. Ulistnienie niebieskawe, początkowo igiełkowate, potem wałeczkowate. Wymagania glebowe i wilgotnościowe małe. Polecany do dużych ogrodów i parków.
Rośliny są bardzo ładnie wybarwione i bardzo ładnego pokroju co przedstawiają fotografie zamieszczone na aukcji. Wszystkie rośliny, które sprzedaje rosną w pojemnikach 2 i 3 litrowych, co pozwoliło rośliną na bardzo dobry rozwój i na rozwinięcie prawidłowego systemu korzeniowego.
Średnica oferowanej rośliny 50-60 cm.
Rośliny sprzedaje przez cały rok, również zimą. Rośliny zamówione zimą wysyłane będą po mrozach. Myślę, że jakoś od początku marca.
Oczywiście za zamówiony towar płacą Państwo dopiero wiosną (przed wysyłką), jeżeli jednak ktoś zechce zapłacić teraz nie ma problemu. Taki system sprawdził się również w zeszłym roku.
!!! WYSYŁKA ROŚLIN !!!
Rośliny są wysyłane bez pojemnika w celu ułatwienia pakowania oraz aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Bryła rośliny po wyjęciu z pojemnika zostaje zawinięta folią (co pozwala na długie utrzymanie wilgoci).
100 % PRZYJĘCIA
100 % ZADOWOLENIA
ZAPRASZAM NA MOJE INNE AUKCJE