Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Język norweski dla początkujących. Gramatyka

15-06-2015, 13:55
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 24.90 zł     
Użytkownik SklepBookmaster
numer aukcji: 5361971832
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 5   
Koniec: 15-06-2015, 13:56

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 9.00 do 17.00
telefon
(22)[zasłonięte]428-25
(22)[zasłonięte]490-41
email
[zasłonięte]@bookmaster.pl
godziny otwarcia punktu odbioru zamówień
Pon - Pt 08:00 - 17:00
adres

Bookmaster
Anielewicza 37
01-057 Warszawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2-3 roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty lub wybrania formy płatności z pobraniem.
Paczki wysyłamy



Dokonanie zakupu oznacza akceptację warunków zamieszczonych w regulaminie zakupów, w zakładce "o mnie". UWAGA: W przypadku aukcji na produkt dostępny w wielu wariantach kolorystycznych itp. wybór jest losowy!

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Język norweski dla początkujących. Gramatyka, czytanki, dialogi, słownik, ćwiczenia z kluczem

Kasperek Szymon


Książka przeznaczona jest dla wszystkich osób, które zamierzają uczyć się języka norweskiego - bądź to pod kierunkiem lektora, bądź to samodzielnie. Jej trzon stanowi 20 rozdziałów, z których każdy składa się z części leksykalnej w postaci czytanki lub dialogu opatrzonych słowniczkiem, z części gramatycznej, gdzie szczegółowym wiadomościom towarzyszą liczne przykłady, oraz z ćwiczeń umożliwiających powtórzenie i usystematyzowanie zdobytej wiedzy. Uzupełnieniem jest tabela norweskich czasowników nieregularnych. Tłumaczenie wszystkich czytanek, jak również klucz do ćwiczeń znajdzie Czytelnik w dalszej części książki. Jej zwieńczenie stanowi słownik podzielony na dwie części: norwesko-polską i polsko-norweską. Przystępny sposób podania wiadomości oraz przejrzysty układ graficzny z pewnością ułatwią naukę wszystkim osobom zainteresowanym poznaniem tego pięknego skandynawskiego języka.



Dane:
  • ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]40161
  • liczba stron: 200
  • okładka: kartonowa foliowana
  • wydawnictwo: kram
  • seria: Język... dla początkujących
  • wymiary: 165 x 232 mm
  • Data wydania: 2[zasłonięte]014-06