Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Język i poznanie Wybór pism t.2 - Kazimierz A

07-02-2014, 1:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 34.30 zł     
Użytkownik bookhurt_com_pl
numer aukcji: 3865637963
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 5   
Koniec: 07-02-2014, 1:52

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Dlaczego u nas?

- bo jesteśmy legalnie działającą firma (dostaniesz paragon lub FV);

- bo możesz do nas przyjść i obejrzeć towar przed zakupem;

- bo dbamy o książki (wysyłamy tylko w kartonie lub bąbelkach:);

- bo choć nie jesteśmy na Allegro najszybsi, to na pewno jesteśmy rzetelni i godni zaufania;

- bo chcemy budować firmę w oparciu o jakość usług - nie ilość sprzedanych książek, dlatego kupując u nas możesz spać spokojnie: nie grozi Ci utrata pieniędzy!

                Na tej aukcji kupisz:

 Język i poznanie Wybór pism t.2 Kazimierz Ajdukiewicz
Tom drugi dzieła jest zbiorem pism z lat 1945–1963 z szeroko rozumianej logiki i metodologii nauk. Najwięcej miejsca zajmują prace związane z językiem i jego rolą w poznaniu i rozumieniu znaczeń.
Znalazły się tu m.in.:
"O tzw. Neopozytywizmie",
"Logika i doświadczenie",
"Epistemologia i semiotyka",
"Klasyfikacja rozumowań",
"O definicji",
"Zagadnienie uzasadniania",
"Dowód i wyjaśnienie".
Autorzy Kazimierz Ajdukiewicz
Wydawca Wydawnictwo Naukowe PWN
Oprawa Miękka
Wymiary 16.4x23.4cm
Ilosć stron 427
Rok wydania 2006
Wydanie 3
ISBN 83-01-14709-1
EAN 978[zasłonięte]11[zasłonięte]01
Ciężar 0.61
Cena tylko: 34.30 zł

książki pakujemy w karton i koperty ochronne

WARTO TEŻ WIEDZIEĆ:

Zachęcamy do bezpiecznych zakupów! Kupując kilka przedmiotów za przesyłkę listem poleconym i poleconym priorytetowym płacisz tylko raz (jeżeli aukcje posiadają różne koszty wysyłki obowiązującym kosztem jest ten najwyższy) Do listów ekonomicznych i priorytetowych doliczona zostanie oplata w wysokości 1zl za każdą kolejna sztukę.

- stawiamy na zaufanie i za pobraniem wysyłamy bez ograniczeń do wszystkich. Prosimy jednak pamiętać, iż nie oznacza to, ze nieodebranie przesyłki pobraniowej pozostawiamy bez interwencji. W takich przypadkach stosujemy zapisy prawa polskiego gwarantujące nam możliwość egzekwowania poniesionych kosztów.

- po zakupie prosimy o wypełnienie Formularza Dostawy - tylko w ten sposób mamy natychmiastowa wiedze o wybranej przez Ciebie opcji dostawy i płatności

- odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy TYLKO po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru

- o braku towaru informujemy natychmiast po jego stwierdzeniu

- z powodu ilości wystawianego towaru nie posiadamy go w całości w siedzibie firmy (chyba, ze opis przedmiotu stanowi inaczej), dlatego nie ma możliwości odbioru towaru w dniu zakupu lub jego natychmiastowej wysyłki