© PanelReklamowy
ORYGINALNE WYDANIE MMP,
PIĘKNIE WYDANY,KOLEKCJONERSKI BOX Z DWUDZIESTOMA(!!) PŁYTAMI JÓZEFA SKRZEKA!!!
WYDAWNICTWO ŚCIŚLE LIMITOWANE DO 1000 SZTUK, KAŻDY EGZEMPLARZ RĘCZNIE NUMEROWANY!!
ZAWARTOŚĆ:
"Viator 1[zasłonięte]973-20", to 20-płytowy zestaw zawierający pełną dyskografię solowych nagrań Józefa Skrzeka (SBB) począwszy od lat 70. aż do dziś. W antologii znalazły się nagrania elektroniczno-rockowe, jazzowe, muzyka filmowa i pochodząca ze spektakli teatralnych. Prawdziwym rarytasem w kolekcji jest nagrana z Tomaszem Szukalskim płyta "Ambitus Extended" oraz wznowiony album "Pokój Saren Piano" z fortepianowymi adaptacjami tematów z opery Józefa Skrzeka i Lecha Majewskiego.
Wydawnictwo uzupełniają dziesiątki wcześniej niepublikowanych nagrań, w tym kilka godzin muzyki stworzonej na potrzeby filmu i teatru oraz wiele innych nieznanych kompozycji na fortepian solo.
CENA PROMOCYJNA!!
CAŁOŚĆ NOWA,FABRYCZNIE ZAFOLIOWANA!!
DO KAŻDEGO PRZEDMIOTU ZAKUPIONEGO NA MOICH AUKCJACH DOŁĄCZAM PARAGON Z KASY FISKALNEJ.
NA ŻYCZENIE MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT. WSZELKIE DANE DO PRZELEWU ORAZ DANE FIRMOWE W POWIADOMIENIU Z ALLEGRO ORAZ W ZAKŁADCE 'DANE FIRMY' i 'DOSTAWA I PŁATNOŚĆ'