Płyta zupełnie nowa, oryginalna, nieużywana, zafoliowana.
Porządne, pełnowartościowe wydanie.
Dostępna od ręki.
Edycja – digipack.
Folia fabryczna lub dystrybutora.
Koszt wysyłki :
Przesyłka nierejestrowana ( zwykła, nie polecona, bez gwarancji dostarczenia przez Pocztę oraz bez możliwości reklamacji w razie zaginięcia - zalecana tylko w przypadku uczciwego listonosza rejonowego i bezpiecznej skrzynki pocztowej )
1-2 płyty : 5,50 ( tylko priorytet )( UWAGA - w tej opcji, całe ryzyko nie otrzymania przesyłki ponosi Kupujący - proszę to wziąć pod uwagę ).
Przesyłka rejestrowana, polecona, z pełną gwarancją dostarczenia
1-2 płyty : 6,90 / 7,90 ( w zależności od opcji : ekonomiczna / priorytet )
3-8 płyt : 9,90 / 12,90 PLN
9 płyt i powyżej : 16,90 PLN ( paczka priorytetowa )
Płatność jest możliwa przez przelew bankowy lub system PayU.
Dane do przelewu znajdują się również na stronie : O MNIE.
Nie wysyłam za pobraniem.
JÓZEF SKRZEK EAST WIND Tryptyk Petersburski
2004 / 2007
Wydawnictwo 21, 21.016
edycja w digipacku
1. Tysiące planet... 4:30
2. Burza nad Newą 8:01
3. W kołysce dłoni twych/Ojcze Nasz... 10:34
4. Bezdroża od Tarnopola 9:26
5. Preludium z wokalizą 4:00
6. Rosa na wzgórzach Soliny 11:46
7. Planety horyzontalne 8:41
8. Luiza 4:13
9. ...tam serce Twoje - pamięci Fryderyka Chopina 12:06
10. Pieśń o słońcu niewyczerpanym 5:56
Józef Skrzek: organy, fortepian, syntezatory, śpiew
Michail Ogorodov: syntezatory, śpiew
Aleksandr Ragazanov: perkusja
Roksana Vikaluk: śpiew
Michał Giercuszkiewicz: instr. perkusyjne
Przedsięwzięcie pod nazwą "Tryptyk Petersburski" miało miejsce w grudniu 2004 r. Muzycy wzięli udział w 3 koncertach: 4 grudnia w Planetarium Śląskim w Chorzowie, 5 grudnia w warszawskiej Bazylice św. Krzyża oraz 6 grudnia w poznańskim klubie "Blue Note". Józef Skrzek, grający na wielkich organach piszczałkowych, fortepianie i syntezatorach Mooga, zaprosił do współpracy dwóch muzyków z Sankt Petersburga: Michaila Ogorodova - grającego na klawiszach weterana petersburskiej sceny progresywno-rockowej oraz Aleksandra Ragazanova - nieokiełznanego perkusistę o jazzowym rodowodzie. Dołączyli do nich: Roksana Vikaluk - wokalistka pochodząca z Ukrainy (ale od kilkunastu lat mieszkająca w Polsce) o bardzo interesującym głosie oraz Michał Giercuszkiewicz - perkusista znany początkowo z grupy Dżem, a później z udziału w wielu śląskich zespołach bluesowo-rockowych.
Podczas pierwszego koncertu zespół przedstawił stonowaną odmianę rocka progresywnego o nieco "kosmicznym" brzmieniu; ostrzejsze, jazzrockowe akcenty były jednak również obecne. Występ w warszawskiej Bazylice był zdecydowanie apogeum wspólnego muzykowania. Majestatyczne brzmienie organów piszczałkowych Józefa Skrzeka w połączeniu z natchnionymi wokalizami Roksany oraz rockowym żywiołem reszty zespołu stworzyło muzykę nacechowaną niezwykłą siłą, jednocześnie delikatną i potężną, porywającą i uduchowioną. Z kolei w poznańskim klubie grupa zaprezentowała dynamiczne, jazzrockowe granie, ozdobione od czasu do czasu nastrojową grą Skrzeka na fortepianie.
Z prawie sześciu godzin zarejestrowanego materiału zostało wybrane ponad 79 minut muzyki łączącej refleksyjność i zadumę znaną z solowych płyt Skrzeka z rockowym drivem i jazzowym feelingiem. Polecamy tę płytę zarówno fanom SBB, jak i miłośnikom solowych dokonań artysty.