Koszty wysyłki
Koszty przesyłki wedle zakładki Dostawa i Płatność.
W przypadku zakupu na kilku moich aukcjach proszę o kontakt celem ustalenia łącznych kosztów wysyłki.
Odbiór osobisty możliwy na terenie Poznania.
Formy płatności
Przelew bankowy
72 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 511548
mBank
PayU
(dawniej Płacę z Allegro)
Płatność gotówką przy przy odbiorze osobistym
Płatność przy odbiorze paczki pobraniowej
Kontakt
E-mail
[zasłonięte]@gmail.com
Gadu-Gadu
[zasłonięte]49080
Telefon
530 [zasłonięte] 790
Witam!
iPod jest używany ale w 100% sprawny technicznie. Jest to prawdziwy unikat, jakiego nie spotka się na pierwszej lepszej aukcji z brzegu: iPod Video generacja 5.5 (najlepiej brzmiący model z całej rodziny Classic) z dyskiem wymienionym na 120 GB w miejsce seryjnego 80. Dodatkowo wyróżnia się z tłumu innych kółkiem wymienionym na białe.
W iPodzie zainstalowane jest alternatywne oprogramowanie Rockbox zdecydowanie rozszerzające możliwości urządzenia:
- Odtwarzanie w zasadzie wszystkich formatów plików na rynku
- Zaawansowany system playlist i sortowania wedle tagów ID3
- System skórek umożliwiający dostosowanie niemal wszystkich elementów interfejsu pod własne preferencje
- Zaawansowany equalizer
- Dual boot (można w każdej chwili uruchomić urządzenie na seryjnym oprogramowaniu, Rockbox instaluje się równolegle do niego)
- Wyższa żywotność baterii
- I wiele innych: Rockbox
Na życzenie kupującego mogę usunąć Rockbox i przywrócić seryjne oprogramowanie.
Bateria na Rockbox'ie wciąż wytrzymuje 18 - 20 godzin ciągłej gry.
Stan wizualny jak na zdjęciach - w skali szkolnej oceniłbym na 4-. Zarówno przód jak i tył posiadają dużo drobnych rys, jednak od strony użytkowej nie ma to żadnego znaczenia. Samą obudowę można bez problemu wymienić.
Czasem (raz na kilka tygodni) po uruchomieniu na ekranie pojawia się 3 - 5 hot pixeli (punktów świecących na jeden kolor inny od tła, przeważnie czerwony lub zielony). Wystarczy lekko przycisnąć ekran w miejscu ich wystąpienia i problem znika, także trudno nazwać to wadą techniczną, raczej wizualną. Stan ten utrzymuje się bez zmian od jakiś 3 lat, nie nasila się. W razie gdyby komuś to przeszkadzało to wyświetlacz podobnie jak obudowę można wymienić niedużym kosztem, ja kompletnie nie czułem takiej potrzeby.
Dysk nie posiada żadnych bad sector'ów, czego dowodem jest zamieszczony zrzut ekranu z programu skanującego.
Udzielam miesięcznej gwarancji rozruchowej.
W komplecie dołączam kabel USB do ładowania oraz transferu plików.
Zdjęcia: