Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Intrygujący akt rzeźba kobiety brąz Francja bcm

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 448 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2045012935
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 42   
Koniec: 22-01-2012 20:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ZNIEWALAJĄCY AKT

RZEŹBA Z BRĄZU


Tą zachwycającą modernistyczną rzeźbę polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu pięknych przedmiotów. Figura wspaniale będzie się prezentować postawiona na komodzie lub kominku, z pewnością uświetni Państwa dom i przyda mu splendoru. Idealnie pasuje zarówno do nowoczesnych jak i urządzonych stylowo wnętrz.

Znakomita rzeźba z prawdziwego brązu, ukazująca siedzącą nagą kobietę. Uwagę zwraca niezwykle nowoczesne ujęcie postaci a zarazem doskonałe oddanie pełnej gracji pozy modelki. Statuetka odznacza się pełnymi miękkości wręcz płynnymi liniami modelunku. Figura osadzona na walcowatym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Cechuje się precyzją cyzelowania, jest lekko patynowaniem. Dbałość o szczegóły a także solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne tego urzekającego dzieła rzeźbiarskiego. Przedmiot sygnowany jest Tino, oznaczony numerem i pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego.

Zapewniam, iż ta rewelacyjna statuetka będzie wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach, świetnie nadaje się na niebanalny, ekskluzywny prezent.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU

Bardzo dobry, bez uszkodzeń.

WYMIARY:

Wysokość 24 cm,

Szerokość ok. 14 cm,

Średnica podstawy 7,5 cm.

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.