F.H. LAPTOK to firma działająca na polskim i europejskim rynku od 2005 roku.
Głównym celem firmy jest umożliwienie naszym klientom dostępu do najnowszych technologii w przystępnych cenach. Towar importujemy bezpośrednio od producentów z całego świata. Gwarantujemy że sprzedawane przez nas urządzenia są najwyższej jakości oraz w możliwie najniższej cenie.
Unikalna konfiguracja biznesowego klasyka
Tytanowo-Magnezowy Lenovo Thinkpad T61
Z ORYGINALNYM SYSTEMEM WINDOWS 7 PROFESSIONAL !!!
NOŚNIK Z SYSTEMEM+NOWA LICENCJA+NOWY KLUCZ
z potężnym procesorem Core 2 Duo T8100 z 3MB Cache
oraz profesjonalną matrycą WXGA+ 1440x900 !!!
Całość zamknięta w tytanowo-magnezowej obudowie
z metalowymi zawiasami !!!
Laptopy dostępne "od ręki" !!!
Wysyłka na następny dzień roboczy !!!
Tylko u nas w cenie 1200 zł brutto
KUPUJĄCY ZAWSZE DOSTAJE PARAGON LUB FAKTURĘ VAT 23% !!!
Różne są powody kupna mercedesa. Niektóre z nimi są tożsame z argumentami przemawiającymi na rzecz IBM/Lenovo Thinkpad. Zainteresowani użytkownicy kierownicy i laptopów dobrze wiedzą, o co mi chodzi.
Seria T Thinkpada wyposażona jest w trwałą obudowę magnezową, która charakteryzuje się nowatorskim, funkcjonalnym wzornictwem. Ciekawie wykoncypowana rama skrywająca się pod obudową gwarantuje wielką sztywność konstrukcji przy jej niewielkiej wadze.
Poza tym klawiatura została pomyślana jako swego rodzaju wanna, która zbiera płyn, jaki mógł dostać się na powierzchnię laptopa, i planowo odprowadza go systemem kanałów. Dzięki temu nie dochodzi w takiej awaryjnej sytuacji do uszkodzenia płyty głównej oraz innych elementów oprzyrządowania.
Nowatorskie, twórcze rozwiązania jak na przykład koncepcja skorupy małża i kompleksowy projekt obudowy w połączeniu z przyjaznymi użytkownikowi programami narzędziowymi czynią Thinkpada najwyższej klasy sprzętem użytkowym.
Największym atutem laptopa produkowanego już pod szyldem Lenovo jest wytrzymała, praktycznie niezniszczalna obudowa. Pod tym względem Chińczycy nie spoczęli zresztą na laurach i poczynili dalszy postęp (wzmocnienie osłony matrycy).
Lista atutów ThinkPada jest jednak dłuższa. Mamy tu bowiem wysokiej klasy, cieszący się tradycyjnie uznaniem osprzęt, dającą bardzo jasny obraz matową matrycę, podzespoły pozwalające na skuteczne i wolne od przestojów uporanie się z każdą biurową pracą.
Podstawowe Parametry Techniczne:
Procesor: Intel Core 2 Duo T8100
2 x 2,1 GHz / 3MB L2 / 64Bit
Pamięć operacyjna: 2 GB
DDR2 SODIMM 667MHz
Karta graficzna: Intel X3100 GMA
DYNAMICZNA PAMIĘĆ KARTY GRAFIKI
Dysk twardy:100 GB
SATA 2,5'' 7200 RPM 3Gb/s
Matryca:14,1" WXGA+
LCD / matowa antyrefleksyjna / 1440 x 900
Napęd:NAGRYWARKA COMBO
DVD-ROM + CD-RW
Wyposażenie/Porty
KARTA BEZPRZEWODOWA WI-FI A/B/G
BLUETOOTH
FIRE - WIRE
KARTA SIECIOWA 10/100/1000
3 x USB 2.0
WYJŚCIE VGA (D-SUB)
AUDIO IN/OUT
PCIMCIA
EXPRESS CARD 54
IRDA
WEJŚCIE NA STACJĘ DOKUJĄCĄ
LAMPKA "THINKLIGHT"
Waga: 2,4 kg
Wymiary:334mm x 239mm x 38mm
Bateria: SPRAWNA, TRZYMA OK. 1,5-2h
Gwarancja Laptopa:3 - miesiące gwarancji na laptopa
Cena: 1200 zł
KUPUJĄCY ZAWSZE DOSTAJE PARAGON LUB FAKTURĘ VAT 23% !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatkowe informacje:
Laptopy pochodzą z wyprzedaży poleasingowej i zostały wyprodukowane pod koniec 2008 roku. Laptopy IBM i Panasonic, które oferujemy na aukcjach allegro przechodzą rygorystyczne testy jakości, dzięki którym dostajecie Państwo zawsze sprzęt najwyższej jakości !!!
Na dolnej obudowie znajduje się naklejka z licencją Windows Vista Business
Laptopy "gotowe do pracy" mają zainstalowany system operacyjny Windows Xp Professional SP3. Wraz z laptopem dostarczamy nośnik+licencję+klucz oraz informację na fakturze vat !!!
KLAWIATURY QWERTY PL !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniższe zdjęcia prezentują sprzedawany egzemplarz:
LAPTOPY W PERFEKCYJNYM STANIE !!!
WYGLĄDAJĄ JAK NOWE !!!
Szukasz innej konfiguracji T61 ...
Sprawdź koniecznie nasze pozostałe Aukcje !!!
PRZESYŁKA:
DPD:
Jako formę wysyłki polecamy skorzystanie z firmy kurierskiej DPD. Przesyłki są wtedy ubezpieczone na pełną kwotę i w 99% przypadków dostarczane w ciągu 24h.
POCZTA POLSKA:
Wysyłka poprzez Pocztę Polską jest możliwa w przypadku drobnych towarów o wartości nie przekraczającej 150zł. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub zaginięcie przesyłki, a odszkodowanie od Poczty polskiej o jakie mogą się Państwo ubiegać wynosi max. 120zł (niezależnie od wartości przesyłki lub pobrania).
Przesyłki wysyłamy codziennie do godziny 14:00.
Przesyłki o wartości powyżej 150zł wysyłamy tylko firmą kurierską DPD.
KOSZTY PRZESYŁKI:
Zarówno koszty przesyłki firmą kurierską DPD jak i Pocztą Polską wyszczególnione są na każdej aukcji indywidualnie.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z cennikiem przedstawionym w dziale „Transport i płatności”.
PŁATNOŚCI:
Po zalicytowaniu należy koniecznie wypełnić formularz allegro lub potwierdzić transakcję e-mailem, który powinien zawierać:
- twój login
- numer aukcji
- jaką formę płatności i wysyłki wybierasz
- dokładny adres do wysyłki
- dokładne dane do faktury
- numer telefonu
Pomoże nam to zdecydowanie poprawić komunikację oraz finalizację transakcji.
Konto bankowe:Kredyt Bank 80 1500 [zasłonięte] 1[zasłonięte]1421122 [zasłonięte] 452000
E-mail:[zasłonięte]@laptok.com
Telefon:605-[zasłonięte]-128, 605-[zasłonięte]-129
KONTAKT:
S K L E P:
ul. Młodej Polski 16
30-131 Kraków
pon. i pt. od 07:00 do 15:00
wt. , śr. , czw. od 11:00 do 18:00
tel. 605-[zasłonięte]-129
tel. 605-[zasłonięte]-128
gg:[zasłonięte]34338
gg:[zasłonięte]89551
[zasłonięte]@laptok.com
kliknij tutaj aby wysłać wiadomość bezpośrednio z allegro
Wyświetl większą mapę