Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HUNTER - Królestwo Vs Imperium [2CD]

19-04-2015, 1:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 59 zł     
Użytkownik audiomaxsiedlce
numer aukcji: 5103308240
Miejscowość Siedlce
Wyświetleń: 36   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.35 [kg]
Liczba płyt w wydaniu: dwie
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

.
Kontakt  
E-mail Wyślij wiadomość
Tel. stac. 25/[zasłonięte]632 69
Gadu-Gadu [zasłonięte]11775

O sprzedającym 
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Konta bankowe 
Numer 68 1090 [zasłonięte] 2[zasłonięte]6880001 [zasłonięte] 227512
Dane FH Jacek Semeniuk ul. Bema 34 08-110 Siedlce

Kategorie 
Płyty kompaktowe
Filmy
Odzież, Obuwie, Dodatki
Dom i Ogród
Fotografia
Gry

Ważne !!! 
Niezależnie od ilości zakupionych 
produktów - KOSZT WYSYŁKI
JEST JEDNORAZOWY !!!
WYPEŁNIENIE FOD [formularz
opcji dostawy] ułatwi połączenie
wysyłki w jedną paczkę!!!!
Koszty wysyłki nie są moim
dochodem !!!
Składając zamówienie w sklepie
AUDIO-MAX
Klient wyraża zgodę na udzielenie firmie
AUDIO-MAX z siedzibą w Siedlcach
pełnomocnictwa do reprezentowania
Kupującego i występowania na rzecz
 Kupującego w sprawie przesyłania
przesyłek ze sklepu AUDIO-MAX .
Udzielając pełnomocnictwa Kupujący
oszczędza kwotę podatku VAT, który
dzięki pełnomocnictwu nie jest naliczany.
 Pełnomocnictwo udzielone firmie
AUDIO-MAX wykorzystywane będzie
tylko i wyłącznie w celu obniżenia
kosztów przesyłki ponoszonych przez Klienta
Za pobraniem (dla użytkowników
posiadających poniżej
10-u komentarzy)
 wysyłamy  po uprzednim
kontakcie tel. 692[zasłonięte]431
Do towaru zawsze załączamy
 paragon fiskalny a w przypadku
życzenia sobie FV prosimy
o podanie niezbędnych danych
wraz z nr nip.
WYSYŁKI REALIZUJEMY PRZEZ:

Tu pracujemy :) 

Adres do odbioru osobistego 
Sklep Muzyczny
AUDIO MAX
ul. Sienkiewicza 41
08-110 SIEDLCE
http://www.cylex.pl/mapa/audio-max--sklep-muzyczny-10[zasłonięte]501-trasa.html

POLECAMY 




Pokaż wszystkie aukcje

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."
"IMPERIUM" to tytuł najnowszej płyty HUNTERA. Jest ona kontynuacją słowno-muzyczną "KRÓLESTWA" - ubiegłorocznego wydawnictwa, które pół roku po premierze otrzymało status Złotej Płyty. "Imperium" nadejdzie 15 listopada i jego premiera będzie połączona z warszawskim koncertem w kinoteatrze Palladium. Wydarzenie to zostanie dodatkowo zarejestrowane z myślą o kolejnym wydawnictwie DVD. W myśl tego, że "Królestwa bywają piękne. Imperia - nigdy" - najnowsza płyta porusza wiele bolesnych i powszechnie unikanych tematów, kwestii etycznych, społecznych, obyczajowych i religijnych.
Zespół konsekwentnie od blisko trzydziestu lat otwiera kolejne drzwi skłaniając do przemyśleń i refleksji. Opowiadając się jednoznacznie przeciwko przemocy, nietolerancji, fanatyzmowi, wszechobecnej głupocie i braku wyobraźni w sposób często przewrotny prowokuje do myślenia i zastanowienia się nad otaczającą nas rzeczywistością, zmuszając tym samym do czytania między wierszami i analizy tekstów, które sięgają dużo głębiej niż pozornie może się wydawać. Muzycznie również przekracza dotychczasowe granice łącząc i mieszając artystyczne wizje z mocą i bezkompromisowością gatunku. Z jednej strony jest więc rozwinięciem płyty poprzedniej i syntezą wcześniejszych wydawnictw a z drugiej eksperymentalną progresją w zupełnie nowe obszary muzyki. Zarówno w warstwie instrumentalnej jak i słownej będzie to najmocniejsza płyta w dorobku Huntera. Mimo nadal tak charakterystycznej dla zespołu poetyki, zabawy dźwiękiem i słowem, wieloznaczności i ukrytego sensu wiele rzeczy tym razem jest powiedziane i zagrane bardzo wprost. I to zaboli. Intencje jednak nadal pozostają niezmienne.
"KRÓLESTWO" - to płyta, która miała premierę 6 listopada 2012. Tym razem zespół z pełną świadomością postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną - poza studiem. Materiał został zarejestrowany w leśnej mazurskiej stodole, w domu z bali i w głębokiej piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdzie blisko 30 lat temu powstał Hunter. Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat.
Pełna magii zarówno muzycznie jak i tekstowo stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas tej sesji zostało nagranych blisko 20 utworów. W czasie burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów. Dodatkowo pełne odgłosów mazurskiej natury, które zarejestrowały mikrofony. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki.
U  T  W  O  R  Y:
CD 1:
1. Intro 
2. Rzeźnia Nr 6 
3. Dwie Siekiery 
4. Trumian Show 
5. Sztandar 
6. Samael 
7. Inni 
8. Kostian 
9. PSI 
10. Rn? 
11. O Wolności 
CD 2: 
1. Uboju 
2. Meczety 
3. Zawiści Orzeszpospolitej 
4. Miłości 
5. Szczujszczura 
6. Strachu 
7. Diabła 
8. Waraciwara 
9. Trujki
Tytuł: Królestwo Vs Imperium [2CD]
Wykonawca: Hunter
Nośnik: 2 CD
Firma fonograficzna: Tune Project , Październik 2014
Numer katalogowy: 68[zasłonięte]064
ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE

Pokaż wszystkie aukcje
P R O M O C J A


Pokaż wszystkie aukcje
Zapraszamy na inne nasze aukcje
[DANE_EU]5mBtnRT6cfyWsmz926REAFAmj92mH6cQesFY5FT8SjuLBPSeHxQ/j5UBL/c04URu9DmrHfKyJBwZ8lngdfiX0t6EE4+rhn7MCO9vuYYeAlYVq6JPK8KWEHPHrvNGoO8kaVDdVu81oQlkDjLVqRIimY6U1aO1O1cg0A018wJMtWM=[/DANE_EU]