Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HP Designjet 30n + RIP EFI Designer Edition 4.2 M

19-01-2012, 7:34
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 1 000 zł     
Użytkownik oktawiuszek
numer aukcji: 2049045769
Miejscowość Włocławek
Wyświetleń: 30   
Koniec: 24-01-2012, 17:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Typ portu: USB, Równoległy (Centronics), RJ45 (Printserwer),

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam i zapraszam do licytacji drukarki marki HP model Designjet 30n wraz z dedykowanym oprogramowaniem do proofing-u marki EFI typu Designer Edition RIP w wersji 4.2 for HP M.

Drukarka w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Idealne urządzenie do studia graficznego i drukarni, tani i szybki a zarazem bardzo dobrej jakości proofing pod warunkiem używania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Artysta plastyk czy fotograf też będzie zachwycony możliwościami tego urządzenia i oprogramowania.

Opis oraz dane techniczne na stronie producenta.

W zestawie: moduł druku sieciowego HP Jetdirect 620n, kabel zasilający, oprogramowanie HP wraz ze sterownikami na 3 płytach CD, instrukcja obsługi. W drukarce zainstalowane są oryginalne tusze i głowice HP, poziom tuszy widoczny na wyświetlaczu drukarki na załączonej fotografii.

Ze względu na wielkość, ciężar oraz specyfikę urządzenia sugeruję odbiór osobisty.