Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HORTENSJA WG TIFFANY WSPANIAŁA WITRAŻOWA

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 2 300 zł      Aktualna cena: 2 290 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2030993287
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 80   
Koniec: 16-01-2012 21:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

PRZECUDNA OLBRZYMIA LAMPA TIFFANY

WYSOKA JAKOŚĆ

 


 

Tą ogromną witrażową lampę polecam wszystkim Państwu, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Lampa z pewnością uświetni Państwa dom lub lokal i zachwyci wszystkich gości. Dzięki swojemu niezwykle przyjemnemu, ciepłemu światłu umili Państwu niejeden wieczór, przez długie lata będzie cieszyć Państwa oczy swoimi wspaniałymi barwami.

Zjawiskowa, niepowtarzalna lampa Tiffany wykonana ze szkła witrażowego. Kolory szkiełek klosza utrzymane są w różnych odcieniach zieleni oraz miodowej żółci z dodatkiem czerwieni przy metalowym ażurowym zwieńczeniu o geometrycznym wzorze. Każdy z elementów abażura poddany został ręcznej obróbce. Podstawa ma nóżki. Metalowy trzon ozdobiony jest finezyjnym kanelowaniem. Lampa oryginalna, wykonana bardzo starannie, na zamówienie w małym warsztacie. Prawdziwe dzieło sztuki. Lampa przystosowana jest do dwóch standardowych żarówek o mocy 60 W. Włącza się ją poprzez pociągnięcie dekoracyjnych wiszących kulek. Przedmiot ciężki, solidny.

Lampa wygląda rewelacyjnie, znakomicie się prezentuje zarówno kiedy jest włączona, jak i gdy zgaszona. Klasyczne wzornictwo sprawia, iż pasuje ona nie tylko do miejsc urządzonych stylowo. Zdjęcia nie oddają w pełni jej niebywałego uroku.

Lampy Tiffany'ego zainspirowane były fascynującymi możliwościami światła elektrycznego więc, oprócz tego że są stylowym i eleganckim elementem wystroju wnętrza, doskonale tworzą wyjątkową, klimatyczną atmosferę pomieszczenia.

 

WYMIARY:

WYSOKOŚĆ  70 CM,

ŚREDNICA KLOSZA  40 CM,

ŚREDNICA PODSTAWY  25 CM.

 

KONTAKT z nami pod nr tel.  603 [zasłonięte] 903

lub    [zasłonięte]@wp.pl

 

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

 

serdecznie  ZAPRASZAMY  NA  INNE  NASZE  AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.