Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HMB Liquid 100ml + Kreatyna KRE-Alkalyn 60k TREC

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 115 zł     
Użytkownik swiat_czasu
numer aukcji: 3811252138
Miejscowość Siedlce
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 9   
Koniec: 17-01-2014 17:28:40
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

body.shop.pl

Wybierz firmę:

Zadzwoń:

(25)[zasłonięte]740 55

poniedziałek - piątek (9-17)

Zakupiony produkt możesz zwrócić do 14 dni jeżeli nie zostanie rozpakowany.

Bezpieczne płatności PayU:
Zapłacisz korzystając z systemu bezpiecznych płatnosci online PayU, po dokonaniu wpłaty zostaniemy o tym fakcie poinformowani a następnie wyślemy przesyłkę nie czekając na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie !.

Pamiętaj, że podlegasz ochronie do 10.000 PLN !

Przelewem:
Wykonujesz zlecenie przelewu w swoim banku lub na poczcie a my wyślemy do Ciebie towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

Za pobraniem:
Za towar zapłacisz listonoszowi lub kurierowi kiedy dostarczy przesyłkę.

Odbierając osobiście:
Wybierając opcję odbioru osobistego nie ponosisz kosztów wysyłki.

Towar wysyłany jest codziennie od Poniedziałku do Piątku za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Opek !
Wszystkie sprzedawane przez nas suplementy i odżywki są dostępne od ręki !

Śledzenie przesyłki kurierskiej kliknij - tutaj
Śledzenie przesyłki pocztowej kliknij - tutaj

Kupując ten zestaw otrzymasz GRATIS:

  • Oryginalny pojemnik na kapsułki / tabletki TREC
  • Dziennik treningowy i dietetyczny z poradami TREC TEAM

KRE-ALKALYN

  • Opatentowany buforowany Monohydrat Kreatyny
  • Stabilny i odporny na działanie niskiego pH
  • 100% KRE-ALKALYN®

To udoskonalona formuła jednego z najsilniejszych niesterydowych związków stosowanych w kulturystyce, jaką jest kreatyna. Wadą niestety tradycyjnego monohydratu kreatyny jest jego niestabilność pod wpływem kwasu żołądkowego i jego szybka zamiana w produkt uboczny- kreatyninę, co w konsekwencji powoduje duże straty w jej przyswajaniu. Po wieloletnim okresie badań i testów przez amerykańską firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D) udało rozwiązać się ten problem. Stworzono nową technologicznie kreatynę w postaci buforowanej i opatentowano ją pod znakiem towarowym KRE-ALKALYN. Kreatyna ta jest substancją nie ulegająca konwersji w kwaśnym środowisku żołądka, ani w innych płynach do kreatyniny. KRE-ALKALYN jest to jedyna na świecie odżywka kreatynowa, która jest w 100% stabilna, co przyczynia się do jej lepszej wchłanialności i przyswajalności w porównaniu ze zwyklym monohydratem kreatyny. Powoduje to jej zwiększone wysycenia w tkance mięśniowej przy jednoczesnym braku negatywnych efektów często pojawiających się podczas stosowania monohydratu tj.: pieczenie w żołądku czy retencji wody podskórnej. Dzięki nowej technologii już dzisiaj możemy stosować znacznie mniejsze porcje kreatyny ( 1 g KRE-ALKALYNU odpowiada zastosowaniu 10 g zwykłego monohydratu kreatyny) przy jeszcze lepszych efektach w przyroście siły i masy mięśniowej.

KRE-ALKALYN EXTREME jest preparatem szczególnie polecanym kulturystom w okresie kształtowania siły i masy mięśniowej oraz sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo- siłowych w celu uzyskania wysokiej formy sportowej.

Kre-Alkalyn jest prawnie opatentowanym znakiem towarowy (patent nr 6.399.661) jedynego oryginalnego preparatu zawierającego buforowany monohydrat kreatyny zarejestrowany przez firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D)- wyłącznego producenta i eksportera w/w preparatu. Firma TREC NUTRITION posiada wszelkie prawa i umowy do importowania oryginalnego surowca Kre-Alkalyn® oraz do konfekcjonowania i sprzedaży gotowego wyrobu pod marką Kre-Alkalyn®

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 x po 2 kapsułki. Dni treningowe:Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) 30 min przed treningiem. W dni nietreningowe: Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) około 30 min przed ostatnim posiłkiem.

Skład - TUTAJ

_____________________________________________________________

HMB w płynie 100 ml

  • Doskonała przyswajalność
  • Większa odporność mięśni na zmęczenie
  • Ultra-czyste, płynne HMB

Co to jest HMB?

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótko łańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).

Jak działa HMB ?

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

Co można osiągnąć stosując HMB ?

Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Dawkowanie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia to 3 ml (90 kropli). W dni treningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować rano po przebudzeniu od 0,7 ml do 1,0 ml (30 kropli) - najlepiej po przebudzeniu, bezpośrednio po treningu oraz przed snem. W dni nietreningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować 3 x dziennie od 0,7 ml do 1,0 ml (30 kropli) co 6 godzin.

Skład - TUTAJ

GRATISY JAKIE OTRZYMASZ:

Jeżeli klient nie poda smaku zakupionego suplementu wysyłamy losowo wybrany smak
.