Odkurzacz AMICA VK 5012 Maxis Power Plus
powiększ
286 zł
Dostępny
natychmiastowa wysyłka
więcej >>
- Numer katalogowy:
- 213747
- Produkt fabrycznie nowy
- Gwarancja:
- 24 miesiące
- Wystawiamy faktury VAT
-
Dostępne metody płatności:
- przelew bankowy
- płatności PayU
- pobranie przy odbiorze (gotówka)
- RATY
Odkurzacz AMICA VK 5012 Maxis Power Plus wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem - zabezpieczenie stosowane w celu ochrony odkurzacza przed przegrzaniem w przypadku nieprawidłowego użytkowania sprzętu. Podstawowym elementem tego systemu jest zawór, który doprowadza powietrze do silnika zapewniając odpowiednie chłodzenie.
Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka - mechaniczna blokada, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez zamocowanego worka lub gdy worek jest niewłaściwie zamocowany.
Poziomy i pionowy system parkowania - konstrukcja odkurzacza umożliwia jego przechowywanie w stabilnej pozycji dopasowanej od powierzchni jaką dysponuje użytkownik.
Górny uchwyt odkurzacza - ten ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie odkurzacza i sprawia, że jest on bardziej poręczny.
Uchwyt na rurze na drobne wyposażenie - funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala mieć zawsze pod ręką małe ssawki czy szczotki.
Regulacja mocy - to rozwiązanie pozwala dostosować moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz potrzeb użytkownika.
Mechaniczna regulacja ssania w uchwycie węża - daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby np. wciągnięcie dużego przedmiotu jak gazeta lub worek foliowy itp.
Parametry
| Kolor |
Żółto-szary
|
| Gwarancja |
24 miesiące
|
Fizyczne
| Wysokość [cm] |
28
|
| Szerokość [cm] |
31
|
| Długość [cm] |
40
|
Funkcje
| Regulacja mocy |
Tak
|
| Funkcja dmuchawy |
nie
|
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
Tak
|
| Parkowanie |
Poziome i pionowe
|
| Zastosowane technologie |
Soft Start
|
Filtry
| Rodzaj filtrów |
HEPA 12 Filtr osłaniający silnik
|
| Stopnie filtracji |
8
|
Worek na kurz
| Rodzaj worka |
Jednorazowy
|
| Model worka |
Long Life AK 3012
|
| Pojemność worka/pojemnika [l] |
3
|
Moc
| Moc silnika [W] |
2100
|
| Moc ssania [W] |
500
|
Techniczne
| Automatyczny zwijacz przewodu |
tak
|
| Długość przewodu [m] |
7.25
|
| Zasięg pracy [m] |
11
|
| Zabezpieczenia |
Przed przegrzaniem Przed pracą bez worka/pojemnika
|
| Konstrukcja |
Miękkie kółka Uchwyt do przenoszenia
|
| Schowek na akcesoria |
Uchwyt na rurze
|
| Poziom hałasu [dB] |
75
|
| Zastosowane technologie |
Wyposażenie
| Rury |
Chromowane Teleskopowe
|
| Standardowe |
Szczotka dywanowo-podłogowa Ssawka szczelinowa Szczotka do tapicerki Szczotka do parkietów Szczotka do książek Turboszczotka
|
| Załączone wyposażenie |
Turboszczotka
|
| Inne |
3 worki
|
Inne
DLACZEGO MY?
Firma ELECTROpl jest jednym z największych elektromarketów w Polsce. Oferowane przez nas produkty, mają możliwie najniższe ceny.
Dysponujemy ogromnymi powierzchniami magazynowymi, dzięki czemu, sprzedawane przez nas produkty są dostępne od ręki !
Wysoką jakość naszej obsługi docenił serwis Allegro wyróżniając nas odznaczeniem standardu Allegro.
Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze.