HISTORIA KLASA 3 - WIEK XX
DLA GIMNAZJUM
Książka zawiera:
liczba stron:160 typ oprawy: oprawa zeszytowa format:145 x 205 mm autor: Elżbieta Nowak
Książki do historii zawierają całość zagadnień programowych omawianych w poszczególnych klasach szkoły podstawowej i gimnazjum, mapy, krzyżówki, ilustracje. Konstruując spis treści autorzy wzięli pod uwagę najpopularniejsze podręczniki i programy nauczania. Zadbali też o to, by tekst można było łatwo zrozumieć i przyswoić, a w razie konieczności po prostu zapamiętać, czemu służy też system wytłuszczeń w książce.
Atrakcją są też niewątpliwie zestawienia tabelaryczne, które porządkują wiedzę uczniowską. Dzięki tym publikacjom przygotowanie do lekcji historii jest bardzo proste i nie wymaga dużej ilości czasu.
SERDECZNIE
POLECAMY :)
WYŚLEMY WSZYSTKO JEDNA PACZKĄ
ODBIÓR OSOBISTY
0 ZŁ
PO WCZEŚNIEJSZEJ WPŁACIE NA KONTO
KSIĘGARNIA ZUZIA
OS.STALOWE 5
PACZKI WYSYŁAMY CODZIENNIE
POCZTĄ POLSKĄ
ALBO
KURIEREM
POWIADAMIAMY O WYSYŁCE
E-MAILEM
Z PRZYJEMNOŚCIĄ MAMY ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU NASZĄ FIRMĘ KSIĘGARSKĄ. NASZA FIRMA DZIAŁA NA RYNKU KRAKOWSKIM OD 1997 ROKU. W TYM ROKU PO RAZ PIERWSZY POSTANOWILIŚMY ZAISTNIEĆ RÓWNIEŻ W INTERNECIE. GWARANTUJEMY NISKIE CENY!!!. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
PREFEROWANY KONTAKT EMAIL[zasłonięte]@wp.pl
KOSZTY WYSYLKI: 1 KSIAZKA: KOSZT WYSYLKI 10,00 zl - PRIORYTET!!! 2 KSIAZKI: KOSZT WYSYLKI 12,00 zl - PRIORYTET!!! 3 I WIECEJ KSIAZEK: KOSZT WYSYLKI 14,00 zl - PRIORYTET!!! (KURIER) NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ ZA POBRANIEM !!!!!!!! DANE DO PRZELEWU: NUMER KONTA:
60 1240 [zasłonięte] 4[zasłonięte]5881110 [zasłonięte] 567146 "AS" A.R. LESIŃSCY os.TEATRALNE 33 31-948 KRAKÓW W TYTULE PRZELEWU PROSIMY O PODAWANIE WYŁĄCZNIE NAZWY UŻYTKOWNIKA ALLEGRO (NICK)!!! ODBIÓR OSOBISTY: ZAKUPIONY TOWAR, MOŻNA ODEBRAĆ - PO WCZEśNIEJSZEJ WPłACIE Z GóRY NA KONTOORAZ OTRZYMANIU MAILA ZWROTNEGO Z INFORMACJĄ, ŻE TOWAR GOTOWY JEST DO ODBIORU - W NASZEJ KSIĘGARNI "ZUZIA" os.STALOWE 5 31-920 KRAKÓW - NOWA HUTA
JEŻELI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO FAKTURĘ VAT LUB JEST ZMIANA ADRESU BARDZO PROSIMY PRZESŁAĆ NAM NIEZBĘDNE DANE NA E-MAIL [zasłonięte]@wp.pl !!!!!!!! W PRZYPADKU BRAKU TAKIEJ INFORMACJI NIE ODPOWIADAMY ZA EWENTUALNĄ WYSYŁKĘ POD NIEWŁAŚCIWY ADRES (podany w allegro) LUB ZA BRAK FAKTURY W PRZESYŁCE !!!!!!
W CELU UŁATWIENIA DOSTARCZENIA PACZKI KURIERSKIEJ PROSIMY PODAWAĆ W DANYCH WYSYŁKOWYCH NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO !!!!!!!! ZA UTRUDNIENIA W DOSTARCZENIU PACZKI, WYNIKAJĄCE Z BRAKU TELEFONU - NIE ODPOWIADAMY !!!!