HIPro-Tech HP-R650FF3 650 watts Power Supply P147
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik kscpolska
numer aukcji: 4249743420
Miejscowość Strzelce Krajeńskie
Wyświetleń: 1
Koniec: 24-05-2014, 12:42
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. 732[zasłonięte]424
Tel.kom. 537[zasłonięte]704
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"
Numer 67 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 898386
Bank Alior Bank
Witam na naszej aukcji.
Przedmiotem aukcji jest:
HIPro-Tech HP-R650FF3 650 watts Power Supply
Products Status:
Stock,Used
Rating Power:
601W - 700W
Application:
Server
Model Number:
HP-R650FF3
Place of Origin:
China (Mainland)
Product Description
Power supply use for Server  HP-R650FF3 650W
3. 30 days warranty
4.will deliver in 1-2 working days
Packaging Details
Unit Type:
piece
Package Weight:
3.000kg (6.61lb.)
Package Size:
32cm x 20cm x 30cm (12.60in x 7.87in x 11.81in)