Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Heroes of Annihilated Empires - STEAM CD-key AUTO

23-05-2014, 2:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10.99 zł      Aktualna cena: 10.99 zł     
Użytkownik GameSaleKeys
numer aukcji: 4178144785
Miejscowość Stany Zjednoczone
Zostało sztuk: 9    Licytowało: 1    Wyświetleń: 20   
Koniec: 23-05-2014, 2:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha






Heroes of Annihilated Empires




STEAM
Klucz należy aktywować na platformie STEAM

Dystrybucja elektroniczna


„Heroes of Annihilated Empires” to gra strategiczna znanego na całym świecie ukraińskiego studia GSC Game World (m.in.: „S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl”, seria „Cossacks”, „Codename: Outbreak”). Sam program jest względnie nietypową mieszanką elementów znanych z gier RTS (strategia czasu rzeczywistego) oraz RPG (role playing game - gra w odgrywanie ról), przez producenta – ze względu na rozmach z jakim jest on stworzony, porównywany do największych, epickich dzieł kinowych.

Tryb kampanii dla pojedynczego gracza podzielony został na trzy odrębne epizody (stąd nawiązanie do „epickiej trylogii”). Podczas wykonywania kolejnych misji i zadań, gracz bierze aktywny udział w przeogromnych bitwach, w których jednocześnie sterować można 64 tysiącami jednostek. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki, użytkownik musi dokonać wyboru nacji. Łącznie dostępnych jest sześć ras, przy czym każda z nich cechuje się odmiennymi umiejętnościami, stylem, wyglądem, a także wadami i zaletami. Sumując, w grze znajduje się osiemnaście głównych bohaterów (co typowe jest dla gier z gatunku RPG – gracz może bowiem rozwijać swoją postać na wielu poziomach, zdobywać doświadczenie, podnoszące umiejętności artefakty, etc.). Elementem, który warto podkreślić jest magia, potrafiąca zniszczyć w kilka chwil potężne budowle czy też zabić całe legiony żołnierzy, jak również pokrzepić serca wojowników bądź wprowadzić ich w stan ogólnego zniechęcenia, chandry (co równoznaczne jest z mniejszą wolą walki, mniejszą efektywnością).

Ogromny świat gry opatrzony został w pełni trójwymiarową, ładną i widowiskową oprawą wizualną. Sto różnorodnych jednostek czy też siedemdziesiąt niejednorodnych budynków wykonanych zostało w bardzo precyzyjny i dokładny sposób, dzięki czemu na brak wizualnych pozytywów nikt nie może w tym przypadku narzekać.

Opis pochodzi z gry-online.pl