Witam na mojej aukcji.
Przedmiot aukcji:
50 GRAMÓW CZARNEJ HERBATY
AROMATYZOWANEJ "DUBLIN"
Opis:
- Czarna herbata liściasta z dodatkiem wiórków kokosowych, owoców suszonej jarzębiny oraz ziarnem kawy. Pierwsze co przyciąga uwagę to niespotykany wygląd tej herbaty, nie codziennie spotykamy się z takim połączeniem jak kawa z herbatą. Urzekający w tej mieszance jest jednak jej smak, jest to pozycja którą warto polecać o landrynkowo-korzenno-miodowym smaku. Polecam!!
Właściwości:
- Przeciwdziała powstawaniu zakrzepów i chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami,
- Zmniejsza poziom złego cholesterolu,
- Skuteczna jest w walce z próchnicą - zawiera dość dużo fluoru,
- Podnosi ciśnienie krwi (parzona do 3 minut), lub obniża (parzona powyżej 3 minut),
- Zawiera antyoxydanty, zwalczające wolne rodniki.
Sposób Parzenia:
- Herbaty smakowe przygotowuje się podobnie jak naturalne zalewając 1 łyżeczkę suszu (ilość odpowiednia na 150 ml. naparu), najlepiej białym wrzątkiem (woda o temperaturze 95-96 stopni Celsjusza) i parzy nie dłużej niż 3,5 minuty.
Ważne:
- Należy pamiętać że dłuższe parzenie przyczynia się do uwalniania do naparu garbników, przez co napar staje się bardziej gorzki przytłumiając tym samym aromat jaki wydobył się z dodatków.
Skład:
- Czarna herbata cejlońska,
- Wiórki kokosowe,
- Owoce suszonej jarzębiny,
- Ziarno kawy,
- Aromat.
PS
Kupując na moich aukcjach za minimum 160 zł. cały towar zostanie wysłany do Ciebie na nasz koszt.

Zobacz co inni piszą o współpracy ze mną :

Kup już teraz. Satysfakcja gwarantowana!!!
Cena:
5,69

Dziękuję i zapraszam na pozostałe aukcje:
Mariusz Kurzawa
