Dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo :
Helikopter RC Silverlit Spy Cam II
z aparaturą
R
Niczym przybity gwoździami 3-kanałowy helikopter utrzymuje się w powietrzu i filmuje otoczenie za pomocą wbudowanej kamery, zapisując obraz na karcie SD do odczytu dla osoby sterującej z ziemi. Dzięki współosiowej konstrukcji i systemowi żyroskopowemu nie dochodzi do rozmazania, ani zakłóceń obrazu. Wykonywanie manewrów jest bezpieczne, a zapierające dech w piersiach akrobacje sprawiają, że wystartowanie tego 2,4 GHz helikoptera może być prawdziwą przygoda dla maks. dziesięciu pilotów.
Charakterystyka
- Wbudowana kamera - Zawiera system żyroskopowy
Dodatkowe informacje
Do pilota RC należy używać baterii AA, a nie akumulatorów.
Wyposażenie
- Helikopter koaksjalny z systemem żyroskopowym - Wbudowana kamera (rozdzielczość 1280 x 960) do nagrywania filmów i robienia zdjęć - Zapis obrazów na karcie SD (należy zamówić osobno) - Funkcja trymowania i ładowania - Oświetlenie LED - Wbudowany akumulator samolotowy
Zakres dostawy
Helikopter RC Silverlit Spy Cam II Pilot RC Kabelek do ładowania Dodatkowe tylne wirniki
Baterie do pilota należy zamówić oddzielnie.
Długość netto 200 mm Nazwa modelu Spy Cam II Wykonanie modelu RtF Średnica głównego wirnika 180 mm Wysokość netto 115 mm Klasa wiekowa Od 15 lat Waga netto 50 g Szerokość netto 45 mm
Posiada powstałe w transporcie ryski na wirnikach.
239962 KD
Produkt Refurbished Określenie to oznacza oryginalny produkt, który został zwrócony do sklepu w krótkim czasie po zakupie z powodów innych niż usterki techniczne. W większości przypadków produkt refurbished jest lepszy niż nowy sprzęt dzięki przeprowadzonym na nim rygorystycznym testom.
Najczęściej są to produkty, które :
a. zostały wystawione jako pokazowe w sklepach detalicznych b. zostały zwrócone do sklepu w ramach tzw.gwarancji zadowolenia, bez podania przyczyny (tak jak u nas przy zakupach na odległość ) c. Mogą posiadać drobne ryski lub otarcia przez co nie mogą zostać sprzedane jako produkt nowy przez producenta. d. Opakowanie lub sam produkt zostały uszkodzone podczas transportu ( producent wymienia wtedy brakujące części na nowe!)
Wszystkie produkty są poddawane rygorystycznemu systemowi kontroli jakości, naprawiane w razie potrzeby z użyciem oryginalnych podzespołów i pakowane w oryginalne opakowanie lub przepakowywane w opakowanie zastępcze .
Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej firmy chyba że w opisie przedmiotu został wyraźnie podany inny okres gwarancji!