Kocioł HT EKO 10 - 12 kW
z automatycznym podajnikiem (z lewej lub prawej strony)
do spalania
EKOGROSZKU !!!!!
na 40 - 120 m2
W REWELACYJNEJ CENIE
6002 zł
W związku z ograniczeniem konstrukcyjnym, model 10 nie posiada dwuczęściowej zabudowy podajnika, zabudowana jest tylko górna część. Powyższe zdjęcia są poglądowe.
Kocioł HT EKO 10 12KW OPIS
Kocioł HT Eko jest nowoczesnym kotłem grzewczym spalającym węgiel kamienny typu ekogroszek.
Kocioł HT Eko jest wyposażony w automatyczny ślimakowy podajnik paliwa, palnik retortowy oraz zbiornik paliwa. Pracą kotła steruje nowoczesna automatyka, która obsługuje pracę podajnika opału, wentylatora, pomp i zaworu mieszającego.
Układ sterowania kotła pozwala na programowanie procesu spalania w zależności od warunków eksploatacyjnych, temperatury zewnętrznej, oraz jakości paliwa. Automatyka steruje pracą zaworu mieszającego oraz pracą trzechpomp (co., cwu., pompa zaworu), umożliwia także podłączenie dwóch programowanych termostatów pomieszczeń. Na wypadekprzerwy w dostawie energii kociołprzystosowany jest do zainstalowania rusztu żeliwnego .
Kocioł HT Eko nie wymaga stałego rozpalania, paliwo dozowane jest przez automatyczny podajnik ślimakowy, a automatyka podtrzymuje palenie.
Towar na zamówienie. W sezonie, tj. koniec sierpnia - grudzień, realizacja do 10 dni roboczych. Poza sezonem do 4 dni roboczych.
Dopłaty:
Za spalanie miału 295zł.
Ruszt żeliwny sztabkowy 147zł.