WITAM WSZYSTKICH
Sprzedam Harmoszkę Seydel 1847 Tonacja C
Jest w stanie idealnym, została kupiona i nie była używana praktycznie, została sprawdzona przez profesjonalnego harmonijkarza w sklepie w którym była kupiona przed wysłaniem do mnie (kupiona w Polsce w sklepie z harmonijkami). potwierdzam sprzęt jest w stanie idealnym, sklepowy produkt, z tym że cena niższa o 50 zł.
Jeśli interesuje cię kupno tego modelu to zaoszczędzisz 50 zł, po co płacić więcej, skoro jest paragon i gwarancja..
POLECAM !!!
Pierwsza seryjnie produkowana harmonijka w stroju Richtera ze stroikami ze stali szlachetnej.
Najstarsza na świecie fabryka harmonijek ustnych rewolucjonuje wizerunek tego instrumentu. Od dłuższego czasu scena harmonijki ustnej zdominowana jest przez instrumenty, które nieznacznie zmieniły się w przeciągu ostatnich dziesięcioleci. Można by sądzić, że techniczny rozwój harmonijki ustnej został zakończony – jednak tak nie jest! Znajdująca się w południowo-zachodniej części Saksonii (Vogtland) firma C.A. Seydel Söhne otwiera nowe horyzonty w tej dziedzinie, nawiązując jednocześnie do swojej bogatej tradycji. C.A. Seydel Söhne wywołuje poruszenie w świecie harmonijki ustnej. Odmłodzony bądź w dużej części całkowicie nowy asortyment, począwszy od „Bluesharp”, przez instrumenty folkowe, aż po harmonijki chromatyczne wykonywany jest głównie ręcznie i wyłącznie w małej, ale doskonałej manufakturze w Klingenthal.
TONACJA C
Model 1847 to harmonijka ustna, która przyciągając swą innowacyjnością, pozostaje jednocześnie w zgodzie z wieloletnią tradycją – to mistrzowski instrument spełniający najwyższe oczekiwania. • Stroiki i nity ze stali szlachetnej – niezwykła wytrzymałość oraz stabilność stroju nawet przy bardzo silnym zadęciu • Niskie zu życie powietrza i doskonała szczelność uzyskane dzięki niskiej akcji stroików oraz idealnemu dopasowaniu płytek stroikowych do korpusu • Pełne i głośne, bogate w alikwoty brzmienie oraz ekstremalnie szybka reakcja stroików • Pokrywy z zaokrąglonymi rogami, bez ostrych krawędzi • Strabilne pokrywy ze stali szlachetnej, z tyłu szeroko otwarte, z zawiniętym brzegiem – emisja nie stłumionego brzmienia bogatego w alikwoty • Korpus z drewna klonowego odporny na wilgoć, pokryty lakierem bezpiecznym dla zdrowia • Ergonomiczne kanały i zaokrąglone, delikatnie wystające przegrody kanałów