Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HANDS & FEET 100 pampering tricks TANIAwysylka

19-01-2012, 22:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 12 zł     
Użytkownik archeoexpert_pl
numer aukcji: 1999633881
Miejscowość ŻARY
Wyświetleń: 9   
Koniec: 14-01-2012 12:28:42
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. (+48) 505-[zasłonięte]-442
Gadu-Gadu gg 16[zasłonięte]738
Konto bankowe
Numer 29 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]9110090 [zasłonięte] 749078
Bank ING Bank Śląski
Reklamacje / Gwarancja
Jeśli z jakiegoś powodu, zakupiona książka nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić ją w ciągu 10 dni od daty dotarcia jej do Ciebie. Pamiętaj jednak, że nie może ona nosić na sobie śladów użytkowania!
W takim przypadku, zwracam koszt zakupu książki/książek. Nie dotyczy to jednak kosztów przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej w takiej sytuacji również ponosi Kupująca / Kupujący. Nie będę odbierać przesyłek zwrotny, nadanych na mój koszt!
Wysyłka
Listem zwykłym (list ekonomiczny i list priorytetowy) wysyłam jedynie na odpowiedzialność KUPUJĄCEGO / KUPUJĄCEJ tzn., że jeśli przesyłka nie dotrze pod wskazany adres, z winy zagubienia przez Pocztę Polską, nie zwracam wpłaconych pieniądzy.
Darmowa wysyłka!
Jeśli Twoje zakupy przekroczą łączną kwotę 100 zł - nasz sklep pokryje koszty wysyłki listem poleconym ekonomicznym / paczką ekonomiczną!
Skala ocen
stanu sprzedawanych przeze mnie książek (zarówno nowych, jak i używanych):
Książki najpierw dzielę na nowe i używane. Książki używane, o miękkiej oprawie mają ślady czytania na ich grzbiecie - zagięcia / załamania. Jeśli książka nie posiada takowych - uznaję ją za nową. Wyjątek stanowią książki o twardej oprawie, których zasada ta nie dotyczy!
Potem określam stan książki (zarówno nowe jak i używane) wedłu poniższej oceny:
  • IDEALNY / IDEAL - brak śladów użytkowania! Książka nowa, jak z księgarni! Jeśli jest w ten sposób oceniona, możesz spokojnie przeznaczyć ją np. na prezent.
  • BARDZO DOBRY / VERY GOOD - mogą mieć delikatne wgniecenia lub otarcia, ale są one pojedyńcze i minimalne, tak, że książka wyglada prawie jak nowa. Książka może mieć podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
  • DOBRY / GOOD - książka może mieć głębsze wgniecenia, otarcia, ślady pozaginanych narożników, ale są to zwykłe ślady czytania - zwykle jedno- lub dwukrotnego. Książka może mieć podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
  • ŚREDNI / AVERAGE - książka intensywnie użytkowania, czytana wielokrotnie, co najbardziej widać na grzbiecie i okładce - ślady otarć, zagięć, czasem przebarwienia, możliwe ślady zalania - nieznacznie pomarszczone kartki i/lub okładka. Czasem pojedyńcze kartki mogą być luzem. Książka może być też w niektórych miejscach nieznacznie rozdarta. Może mieć też podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
Określenie PLUS oznacza, że książka jest w nieco lepszym stanie niż opisany powyżej, natomiast określenie MINUS oznacza, że może mieć stan minimalnie gorszy niż zamieszczony powyżej
Najlepsze ksiązki w najlepszych cenach!

Witam na jednej z wielu moich aukcji!

Prowadzę księgarnię internetową i antykwariat obcojęzyczny.

Na tej aukcji chcę zaproponować zakup angielskojęzycznej publikacji:

 

tytuł / title: Hands & Feet: 100 Pampering Tricks

seria / serie:

redaktor / editor: Carol Morley, Liz Wilde

wydanie / publication: 2000 MQP

format / size: 13,5 cm X 13,5 cm

okładka / cover: twarda + obwoluta

ilość stron / pages: 112

ISBN: 1-84[zasłonięte]-028-X

typ / type: używana / used

stan książki / condision of book: bardzo dobry minus / very good minus (niewielkie zagięcia na okładce i wewnątrz)

Opis treści / summary:

These small-format beauty guides offer helpful and humorous tips for everything from pumping up the volume to putting on the perfect pout.

HANDS & FEET 100 pampering tricks TANIAwysylka

Przy zakupie kilku książek - bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu przesyłki!

Dodaj mnie do ...
Bezpieczne opakowanie
Książki pakowane są w indywidualnie dopasowywaną folię bombelkową i szary papier. Wszystko po to, aby książka nie przesuwała się w trakcie transportu i nie została uszkodzona. Koszt opakowania ZAWSZE wliczam w cenę sprzedawanej publikacji.
Inne moje książki (kliknij):
Copyright: archeoexpert_pl       design: Ania Jaskulska