Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Hakin9 nr. 54 (12/2009)

04-06-2012, 2:19
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2332167247
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 10   
Koniec: 07-06-2012 11:24:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta CD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 1 płytę CD.
Cena nominalna 29.80 zł - Cena na Allegro = 15 zł + koszt wysyłki

Hakin9 nr. 54 (12/2009) - Tęczowe tablice - Przyspiesz atak brute-force

Artykuły

  • Tęczowe tablice – przyśpiesz atak

    Tęczowe tablice pozwalają przyspieszyć ataki brute-force, eliminując potrzebę wykonywania w każdym kolejnym ataku tych samych obliczeń poprzez zapamiętani części kluczowych danych. Tablice znalezione w Internecie bywają jednak niekompletne lub płatne, dlatego zobaczmy jak zrobić je samemu!


  • Płatnicze karty pre-paid – analiza zagrożeń

    Karty płatnicze pre-paid stanowią alternatywę dla typowych kart płatniczych. Nie są one przypisane do żadnego konta bankowego, a zatem posiadacz karty nie ponosi żadnych kosztów związanych z prowadzeniem rachunku. Karty pre-paid są kartami na okaziciela, co oznacza że można ją przekazać dowolnej osobie. Radosław opisuje w swoim artykule jakie zagrożenie płyną z ich stosowania oraz w jaki sposób przestępcy wykorzystują karty przedpłatowe.


  • Niebezpieczne aktualizacje!

    Aktualizacje dostępne dla oprogramowania mogą być groźniejsze od najnowszych wirusów. Należy sprawdzić więc zawczasu, co grozi systemowi podczas wykonywania rutynowych procedur aktualizacyjnych.


  • Ataki i ochrona – słabości oprogramowania

    We wszystkich systemach operacyjnych znajdują się luki bezpieczeństwa. Kiedy jedna jest łatana, odkrywana jest następna lub sama łata tworzy kolejny problem. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko zasadom bezpieczeństwa, ale spojrzeć na nie znając miejsca wykrywanych luk.


  • Bezpieczne programowanie w PHP

    Języki programowania nie są ze swojej natury niebezpieczne. To projektanci konkretnych systemów popełniają niebezpieczne błędy. Najczęściej w sytuacji, gdy najważniejsza jest funkcjonalność oraz czas ukończenia aplikacji, natomiast bezpieczeństwo pozostaje na szarym końcu listy priorytetów. Konsekwencją takiego podejścia prędzej czy później będzie udane włamanie, często połączone z utratą danych.


  • Odzyskiwanie danych z pliku wymiany

    W artykule zostały przedstawione dwie podstawowe techniki analizy zawartości pliku wymiany, skopiowanego z sytemu Windows XP. Przedstawiono, jak za pomocą skalpela wydobyć zapisane tam pliki oraz możliwości, jakie daje nam wyszukiwanie słów kluczowych przy użyciu edytora szesnastkowego Bless.


  • ASP.NET a system użytkowników

    System użytkowników to podstawowy element niemal każdego większego serwisu internetowego. W ASP.NET stworzenie i rozbudowa takiego systemu są prostsze, niż mogłoby się wydawać!


  • Jak chronić naszą bio-prywatność?

    Nieznane zazwyczaj rodzi nasze obawy, a szczególnie gdy jest to złożona technologia. Codziennie stykamy się z biometrią, a dysponujemy jedynie stereotypami zaczerpniętymi z sensacyjnych książek i filmów. Jak zatem odróżnić fikcję od prawdy i czy strach przed zastosowaniami biometrii jest jedynie przejawem ignorancji? Czy nasza bio-prywatność może zostać zagrożona i jak te zagrożenia w porę rozpoznać?


  • Odbudowa macierzy RAID

    Prowadzenie dochodzeń w różnych środowiskach informatycznych prowadzi często do konieczności zabezpieczania i przetwarzania informacji pochodzących ze skomplikowanych systemów informatycznych. W sprawach, w których konieczna jest analiza danych zapisanych w serwerach, zdarza się, że niezbędne jest fizyczne zabezpieczenie dysków pracujących w ramach rozmaitych macierzy RAID. Niezbędna w takich wypadkach może być umiejętność złożenia takich macierzy dyskowych z odrębnie zabezpieczonych dysków fizycznych w warunkach laboratoryjnych.


Na płycie CD: tutoriale, materiały dodatkowe do artykułów, skrypty i narzędzia


Hakin9 nr. 54 (12/2009)
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):