Gra jest w formie prezentu (GIFT) i wysyłana jest po zakupie na maila wskazanego przez kupującego.
Dzięki temu kupujący będzie mógł aktywować grę na swoim koncie.
Gift jest zakupiony na platformie STEAM przez co mają państwo pewność że gra jest pozyskana w sposób legalny nie jak w przypadku zwykłych kluczy (cdkeyów).
Zbiór obu dodatków do gry "Grand Theft Auto IV". W "The Lost and Damned" wcielamy się w członka gangu motocyklowego, a w "The Ballad of Gay Tony" sterujemy postacią asystenta króla klubów nocnych.
Episodes from Liberty City jest kompilacją dwóch dodatków DLC do gry Grand Theft Auto IV, a mianowicie The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. W przeciwieństwie do właściwych rozszerzeń, które były oferowane wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, opisywany zestaw sprzedawany jest w klasycznej formie pudełkowej. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż do uruchomienia Episodes form Liberty City nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji GTA IV.
W The Lost and Damned wcielamy się w postać Johnny’ego Klebitza, jednego z bardziej zasłużonych członków tytułowego gangu motocyklowego The Lost. Główny bohater do niedawna sprawował funkcję tymczasowego przywódcy formacji, nadzorując wszelkie przejawy jej działalności. Sprawy skomplikowały się jednak po powrocie z odwyku dawnego lidera The Lost – Billy’ego Greya. Zawarte przez Johnny’ego cenne sojusze zostają zerwane, a do walk o przejęcie wpływów wkracza konkurencyjny gang Angels of Death.
Fabuła The Lost and Damned w pewnym stopniu pokrywa się z wydarzeniami z głównej gry, a ponadto spotykamy wiele znanych z podstawowej wersji postaci, w tym samego Niko Bellica. Główną część składową tego dodatkustanowią nowe misje, w większości przypadków zakładające wykorzystanie mechanicznych rumaków. Nie jesteśmy ponadto zdani wyłącznie na siebie, gdyż w wielu zadaniach towarzyszą nam inni członkowie The Lost.
Lista pozostałych atrakcji The Lost and Damned obejmuje możliwość korzystania z nieznanych wcześniej typów broni (m.in. granatnik, strzelba bojowa, kij bilardowy, obrzyn), nowych środków transportu (m.in. kilkanaście modeli motocykli, ciężarówki) oraz uczestniczenia w interesujących mini-grach (m.in. siłowanie się na rękę). Znacznie poprawiono też multiplayer, wzbogacając go o takie tryby zabawy jak Club Business (jazdy w szyku z innymi członkami gangu i wykonywanie zlecanych zadań), Lone Wolf Biker (ucieczka w pojedynkę przed kilkunastoma przeciwnikami na motocyklach) czy Witness Protection (ochrona świadków).
W The Ballad of Gay Tony przejmujemy kontrolę nad postacią pochodzącego z Dominikany Luisa Lopeza. Główny bohater jest typowym gangsterem, ale i zarazem osobistym asystentem króla nocnych klubów Tony’ego Prince’a, któremu nadano żartobliwy przydomek Gay Tony. W trakcie rozgrywki najwięcej czasu spędzamy w prowadzonych przez Prince’a dyskotekach, próbując równolegle utrzymać swojego pracodawcę przy życiu. Okazuje się mianowicie, iż Tony zaciągnął pożyczki u niewłaściwych osób, które nie przebierają w środkach by odzyskać należne im fundusze.
Fabuła The Ballad of Gay Tony obfituje w rezultacie w wiele dynamicznych sekwencji walk, rozgrywających się nie tylko na przedmieściach i w klubach, ale i też w ścisłym centrum miasta. W trakcie rozgrywki oprócz samego Tony’ego poznajemy również wiele innych ciekawych osobistości, jak chociażby prowadzącego ekscentryczny styl życia Yusufa Amira.
Oprócz nowego wątku fabularnego w The Ballad of Gay Tony możemy liczyć na inne ważne usprawnienia, wśród których na uwagę zasługuje dodanie znanych z Grand Theft Auto: Vice City wózków golfowych, nowego modelu śmigłowca, potężnych giwer (m.in. karabin szturmowy, shotgun z eksplodującymi pociskami, zdalnie detonowane ładunki wybuchowe), luksusowych limuzyn, jachtów czy też nieocenionych przy zeskakiwaniu z dużych wysokości spadochronów. Nie zabrakło także wielu prostych mini-gier powiązanych z faktem częstego odwiedzania przybytków Tony’ego.
Akcja obu dodatków rozgrywa się w Liberty City, a więc w mieście doskonale znanym z Grand Theft Auto IV. Metropolia ta doczekała się szeregu drobnych usprawnień. W The Lost and Damned badamy kilka niedostępnych wcześniej magazynów oraz siedzibę tytułowego gangu motocyklowego, zaś w trakcie rozgrywki w The Ballad of Gay Tony składamy liczne wizyty w klubach nocnych i odbywamy podróż po tunelach metra. Niewątpliwą atrakcją Episodes from Liberty City jest rozszerzenie oferty lokalnych stacji radiowych o nowe audycje, reklamy oraz licencjonowane utwory muzyczne. The Lost and Damned oferuje w tym względzie głównie utwory rockowe, natomiast w przypadku The Ballad of Gay Tony możemy liczyć na skoczne melodie charakterystyczne dla dyskotek.