Witam, do zaoferowania mam grzybki tybetańskie . Grzybki te hodujemy w mleku zmieniając codziennie mleczko na świeże . Kefirek, który przetworzą grzybki wypijamy- dzięki niezwykłym właściwościom grzybka powstały napój posiada właściwości lecznicze i zdrowotne- świetnie wpływa na ciśnienie, przemianę materii oraz szereg innych dolegliwości . Grzybki stawiamy w zacienionym i chłodnym miejscu- w takich warunkach czują się najlepiej .
Grzybki pochodzą z domowej hodowli, dzięki starannej pielęgnacji są duże i dorodne- można to bardzo łatwo zauważyć porównując zdjęcia wykonane przeze mnie oraz zdjęcia grzybków z innych aukcji . Grzybki sprzedaję po bardzo okazyjnej cenie gdyż hodowla rozrosła się do bardzo dużych rozmiarów- grzybki bardzo szybko się mnożą . Grzybki wysyłam od poniedziałku do środy aby grzybki nie leżały na poczcie. Są bardzo szczelnie i dobrze zapakowane, nie mogą ulec zniszczeniu czy naruszeniu .
Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu!
Dodano 2[zasłonięte]013-12 13:53 Uwaga! Ze względu na to, że grzybki nie mogą zbyt długo leżeć w kopercie, wysyłka towaru odbędzie się w dniu 7.01.