Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Grzejnik łazienkowy panelowy 500 W konwekcja

13-07-2014, 16:02
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 105 zł     
Użytkownik kacperek2004
numer aukcji: 4378586454
Miejscowość Jastrowie
Wyświetleń: 18   
Koniec: 13-07-2014, 16:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

WITAM NA MOJEJ AUKCJI


PRZED PODJĘCIEM DECYZJI O ZAKUPIE PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ZNAJDUJĄCYM SIĘ NA STRONIE: "O MNIE"

Biorąc udział w aukcji akceptujesz warunki regulaminu.

JEŻELI NIE ZGADZASZ SIĘ Z REGULAMINEM NIE LICYTUJ !!!


Zobacz nasze pozostałe aukcje:


W SPRZEDAŻY:


GRZEJNIK ELEKTRYCZNY KONWEKTOROWY

APPLIANCE AER 500 W
 
TYLKO 105zł

OPIS:

Grzejnik panelowy ścienny

Model: AER 500

Moc: 500 W

Podział mocy: Tak

Wymiary: 38.80 x 5.20 x 29.40
 
Kolor: biały

Termostat: Tak

Napięcie zasilające: 230 V

Wieszak aluminiowy w zestawie.

Wykonany z blachy malowanej proszkowo odpornej na korozję.

Sterowany termostatem z płynną regulacją ciepła.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem.


KONWEKCJA:

Grzejniki konwekcyjne ogrzewają pomieszczenie w wyniku grawitacyjnego przepływu masy powietrza wewnątrz radiatora grzejnika, w wyniku czego następuje jego ogrzanie. Przepływ grawitacyjny wynika z różnicy gęstości powietrza ze zmianą jego temperatury. Grzejniki zasilane są prądem elektrycznym.

Dzięki konwekcji, czyli przemieszczaniu się ogrzanych cząsteczek powietrza, ciepło szybko i równomiernie unosi się i rozchodzi we wszystkich kierunkach. NIE SŁYCHAĆ ŻE TAKI GRZEJNIK PRACUJE.


FUNKCJA ANTYFROST:

Grzejniki posiadają funkcję "antyfrost" czyli antyzamarzanie. Znaczy to, że grzejnik będzie utrzymywał temperaturę w pomieszczeniu podczas naszej nieobecności (np. podczas ferii zimowych) na poziomie ok. 5 stopnii C.


TERMOSTAT:

Dzięki niemu ustawimy dokładną temperaturę w pomieszczeniu, przez utrzymywanie stałej temperatury oszczędzamy prąd (grzejniki bez termostatu wyłączamy gdy jest już za gorąco i włączamy gdy jest już za zimno).


Pozycja 1: temperatura chroniąca przed zamarzaniem +5 stopni C

Pozycja 4-6: temperatura komfortowa od 19 do 24 stopni C

Pozycja max: temperatura max. 28 stopni C

Przeznaczony na rynek skandynawski, idealnie nadaje

się do pokoju, biura, łazienki, warsztatu CZY WILGOTNYCH POMIESZCZEŃ.


TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 10 DNI ROBOCZYCH

UWAGA !!!

NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66 § 1 KODEKSU CYWILNEGO. SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą
do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.


TEL: 534 - 642 - 203


TEL: 534 - 642 - 253

E-MAIL: [zasłonięte]@o2.pl

Zobacz nasze pozostałe aukcje: