|
Fluval E, to seria całkowicie elektronicznych grzałek, wyjątkowo zaawansowanych technologicznie.
Dwa sensory pomiarowe oraz mikroprocesor, gwarantują długie i niezawodne użytkowanie. Dokładność pomiaru temperatury wynosi 0,5°C. Grzałka posiada kolorowy wyświetlacz LCD, który informuje o bieżącej pracy urządzenia, przy pomocy pulsującego światła w kolorze uzależnionym od rodzaju alarmu. Zbyt wysoka temperatura wywoła komunikat na czerwono, zbyt niska na niebiesko.
Dzięki zabezpieczeniu szklanej grzałki obudową z tworzywa sztucznego, jest całkowicie bezpieczna dla mieszkańców akwarium ( nie parzy ) i mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne.
Posiada system zabezpieczający przed przegrzaniem w przypadku odparowania zbyt dużej ilości wody.
Innowacyjny, łatwo odłączalny panel z przyssawkami, w razie potrzeby pozwala na wyjęcie grzałki z akwarium bez konieczności odrywania mocno trzymających przyssawek.
Długość grzałki 28cm.
Moc 100W.
Towar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu i na gwarancji, której aż 5 letni okres, tylko upewnia o niezawodności urządzenia.
W razie potrzeby wystawiam f-rę vat.
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów, proszę o kontakt w celu uzgodnienia kosztów przesyłki.
|