Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Greco Les Paul Set-in Japan 1985

21-12-2014, 15:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 3 150 zł     
Użytkownik mateusz-mroku
numer aukcji: 4875455365
Miejscowość Toruń
Wyświetleń: 256   
Koniec: 21-12-2014, 14:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Zobacz facebook Zobacz youtube

Dziś w menu

Ta gitara wywołała zachwyt wśród naszej ekipy;) To nie jest byle jaki les paul. Gitara ciężka i „gruba” korpus litego drewna mahoniowego, wklejany mahoniowy gryf z palisandrową podstrunnicą. Body o 1cm grubsze niż w większości LP. Gitara bardzo ciemna i ma „mase” w brzmieniu. Przesterowuje sie we wręcz magiczny sposób. Pikapy na magnesach alnico robią świetną robotę. Osprzęt pozłacany zachowany w świetnym retro klimacie – oczywiście wszystko działa jak należy. Polecam!


Czynności wykonane w gitarze:

  • Szlif progów w stabilizowanym napięciu
  • Polerowanie i zaokrąglanie progów
  • Ekranowanie, czyszczenie i konserwacja elektroniki
  • Czyszczenie i konserwacja podstrunnicy
  • Polerka lakieru
  • Czyszczenie osprzętu
  • Nowe struny
  • Profesjonalny set-up

Galeria

O Restauracji

Restauracja Gitar to firma zajmująca się sprowadzaniem starych instrumentów, popularnie określanych mianem „vintage”. W dużej mierze są to gitary japońskie, w tym również basowe, zwykle co najmniej 30-letnie - towar niedostępny w tradycyjnych sklepach muzycznych. Zarówno jakość wykonania jak i brzmienie takich gitar często przewyższa instrumenty fabrycznie nowe, które na dodatek są dwu- a nawet trzykrotnie droższe. Przez ostatnie lata odrestaurowałem dziesiątki gitar, które znalazły potem nowy dom wśród muzyków w Polsce i za granicą. Zadowolenie klientów niezmiernie cieszy, a ich pochlebne opinie są najlepszą nagrodą za włożony trud oraz motywują do dalszej pracy w tym niezwykłym biznesie.

Każda dostępna w ofercie gitara jest wyjątkowa, każdej z gitar poświęciłem wiele godzin pracy, by doprowadzić ją do możliwie najlepszego stanu. Proces zawiera w sobie rozłożenie i złożenie gitary do poziomu części pierwszych, włącznie z czynnościami takimi jak czyszczenie, odświeżenie i regulacja. Prawie każdy instrument z racji wieku przechodzi szlif progów, konserwację elektroniki itp. Każda gitara otrzymuje komplet nowych strun i jest poddawana profesjonalnemu set-upowi.

„Prawie każdy instrument z racji wieku
przechodzi szlif progów, konserwację elektroniki itp.”

Dodatkowe czynności związane z danym wiosłem zostają uwzględnione w opisie sprzedawanej gitary - nie oferuję przedmiotów z ukrytymi wadami lub po większej niż zwyczajowa ingerencji, bez wzmianki o tym. Remontowanie gitar sprawia mi przyjemność, co ma swoje odzwierciedlenie w jakości końcowej. Każdemu daję możliwość ustawienia gitary w dowolny sposób, włącznie z założeniem Twoich ulubionych strun i pełną regulacją wedle Twoich preferencji.

W Restauracji Gitar możesz wypróbować wymarzony instrument z użyciem zawodowego nagłośnienia. Duża różnorodność sprzętu jaki posiadam na miejscu pozwala każdemu posłuchać swojego basu czy gitary w preferowanej stylistyce. Jakość brzmienia łatwiej ocenić, a większe różnice między gitarami słychać na sprzęcie wysokiej klasy niż na tanim wzmacniaczu, na którym każdy instrument brzmi tak samo - a takie warunki są zwykle codziennością w większości sklepów muzycznych w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

„W Restauracji Gitar możesz wypróbować wymarzony
instrument z użyciem zawodowego nagłośnienia.”

Inne aukcje