|
ALFATECH.PL SP. z o.o.
|
ul. Krzywoustego 50
70-317 Szczecin
|
|
tel./fax: (091)[zasłonięte]484-02
|
|
NIP:[zasłonięte]852-23-222
|
|
REGON: 812[zasłonięte]950
|
|
KRS: 000[zasłonięte]9017
|
Oznaczenie sadu: Sad Rejonowy w Szczecinie.
XVII Wydział Gosp. KRS
|
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000zł
godziny otwarcia:
pon-ptk: 11:00 - 18:00
soboty: 11:00 - 15:00
|
|
|
UEX BLUE Faery Legends of Avalon PC
Prawdziwy HIT !
Na tej aukcji kupujesz fabrycznie nowe, kompletne, oryginalnie zapakowane i gotowe do pracy urządzenie - 100% fabryczny komplet, FV!
opis
tryb gry: single player
nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 12+
wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepszy), ), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7 Faery: Legends of Avalon to połączenie komputerowego RPG z elementami gry przygodowej. Akcję umiejscowiono w zamieszkiwanym przez magiczne istoty świecie fantasy, a konkretniej w krainie Avalon, gdzie obok siebie żyją m.in. morskie potwory, drzewce oraz smoki.
Gracz wciela się w jedną z dwóch postaci – elfa lub wróżkę. Na każdego z bohaterów czeka do wykonania szereg zadań, polegających na eksploracji dostępnych terenów oraz toczonej w trybie turowym walce z wrogami - zarówno przy użyciu broni dystansowej (rozmaitych łuków) jak i czarów. W toku fabuły postacie rozwijają się, a ich zdolności, zakres zaklęć i wygląd zewnętrzny ulegają zmianom wraz z awansem na kolejne poziomy. Prócz tego każdy z bohaterów posiada umiejętność latania, przydatną w szybszym przemierzaniu Avalonu.
W czasie swojej przygody gracz może rekrutować do drużyny nowych bohaterów (m.in. trolla i smoka), którzy wspierają go podczas badania nowych lokacji. Na odwiedzenie czekają m.in. mityczne Drzewo Życia oraz owiany złą sławą statek widmo, Latający Holender.
Faery: Legends of Avalon wykonane zostało na trójwymiarowym silniku graficznym, wzbogaconym o technologię cel-shading. Pozwala ona na wyeksponowanie konturów postaci, a tym samym wyróżnienie ich na tle innych obiektów.
aukcjaalfatechpl kodaukcji48754alfatechpl
Licytujesz towar fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany
UWAGA !
Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją
na stronie producenta oraz sprawdzenie
kompatybilności z innymi komponentami.
ALFATECH.PL SP. Z O.O.
ul. Krzywoustego 50
70-317 Szczecin
tel./fax: 91[zasłonięte]484-02
e-mail: [zasłonięte]@alfatech.pl
Istniejemy od 2000 roku, prowadzimy z powodzeniem w Szczecinie sprzedaż hurtową i detaliczną komputerów, podzespołów komputerowych w szczególności płytek
CD-R, CD-RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW.
W ofercie mamy takie marki jak: ASUS, ABIT, Asrock,Club3D, Creative, Gigabyte, Logitech, Palit, Sapphire, Winfast
zobacz inne nasze aukcje
- wszystkie produkty wystawiane na Allegro pochodzą z naszego magazynu
- każdy towar jest fabrycznie nowy
- wystawiany paragony i faktury VAT
- podane ceny zawierają 23% VAT i są cenami brutto
Komentarze pozytywne tylko dla osób, które zakupiły towar i potwierdziły jego jakość odpowiednim komentarzem.
UWAGA !!!
Odbiór osobisty możliwy tylko
po potwierdzeniu dostępności towaru.
Prosimy o kontakt.
Ze względu na transfer sprzętu wprost z magazynów
wysyłka następuje po potwierdzeniu
dostępności towaru i zaksięgowaniu przelewu.
|
|
|
|
ALFATECH.PL Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 50
70-317 Szczecin
tel./fax: (091)[zasłonięte]484-02
e-mail: [zasłonięte]@alfatech.pl
pon-ptk: 11:00 - 18:00
soboty: 11:00 - 15:00
NIP:[zasłonięte]852-23-222
REGON: 812[zasłonięte]960
KRS: 000[zasłonięte]9017
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy w Szczecinie.
XVII Wydział Gosp. KRS
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000zł
|
|
|