Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GRA KOMPUTEROWA TRANSFORMERS WOJNA O CYBERTRON

18-01-2012, 17:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 44.90 zł     
Użytkownik KSIEGARNIAFENIKS
numer aukcji: 2012739556
Miejscowość Głogów
Wyświetleń: 22   
Koniec: 16-01-2012, 10:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Pełny opis produktu: Best of Activision: Transformers War for Cybetron (PC)

Producent:
Activision
Dystrybucja:
Licomp Empik Multimedia Sp. z o.o.
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows XP / VISTA / 7; Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 MHz lub AMD Athlon 64 X2 4000+; Pamięć: RAM 2 GB / 9 GB miejsca na dysku twardym; Karta grafiki: NVIDIA GeForce 7900 GT 256 MB RAM lub ATI Radeon X1900 z 256 MB RAM lub lepsza; Karta dźwiękowa: 16 bit; Uwaga: gra nie obsługuje kart (Geforce z serii 8400 oraz Radeon HD2400, HD2600, HD3450). Mogą wystąpić kłopoty z kartami graficznymi zintegrowanymi z płytą główną.
Kategorie:
gry na PC > gry akcji

Transformes: War For Cybertron to pierwsza gra z serii, która nie nawiązuje do żadnej z kinowych adaptacji przygód tytułowych Transformerów, fabuła zaś stanowi niejako wstęp do wydarzeń znanych z poprzednich gier z tej serii, przenosząc gracza do czasów konfliktu Autobotów z Deceptikonami, które miały miejsce jeszcze przed wydarzeniami na Ziemi. Akcja gry rozgrywa się na Cybertronie - macierzystej planecie Transformersów.


Transformers Wojna o Cybertron to jedna z najbardziej rozbudowanych gier ze świata Transformers. Gracz ma możliwość wzięcia udziału w aż 4 rożnych trybach gry:
  • Kampania dla jednego gracza. Możesz poznać wczesną historię Transformerów i powody, dla których musiały one opuścić swoją rodzinną planetę.
  • Kampania kooperatywna (do 3 graczy). W każdej misji w kampanii, biorą udział 3 roboty. Zagraj całą kampanie z przyjaciółmi.
  • Eskalacja - gra kooperatywna (do 4 graczy). Zrazem z przyjaciółmi powstrzymuj kolejne fale przeciwników.
  • Gra dla wielu graczy ? szereg trybów gry dla wielu graczy. Do tego edytorów robotów, umożliwiający stworzenie własnej postaci poprzez wybór klasy, kształtu, uzbrojenia, specjalnych umiejętności, perkó na kolorystyce skończywszy.
  • Wersja PC posiada pełny polski dubbing. Jest to kompletnie nowa dubbingu wersja nie nawiązująca do seriali telewizyjnych.