GOTOWE NA WSZYSTKO
WODA PERFUMOWANA FORBIDDEN FRUIT (ZAKAZANY OWOC)
TYLKO U NAS!!!
Forbidden Fruit to zapach, który od dawna intrygował wielbicielki serialu Gotowe na wszystko, niestety był niedostępny w Polsce. Ponieważ rozpalał również i naszą ciekawość, postanowiliśmy jako jedyni sprowadzić niewielką ilość do Polski, żeby rzesze fanek serialu mogły go w końcu dotknąć i powąchać :-) Naszym zdaniem, to doskonały pomysł na prezent - uniwersalny (dla kobiety w każdym wieku) i może być potraktowany z przymrużeniem oka. Na naszych aukcjach znajdziesz wszystkie pojemności tych perfum.
Gotowe na wszystko (Desperate Housewives) podbiły serca wielu kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, że powstały perfumy zainspirowane motywem przewodnim serialu – zakazanym owocem. Forbidden Fruit to zapach należący do kategorii floriental – czyli połączenie lekko orientalnych drzewnych i piżmowych nut z płatkami kwiatów. Tytułowy zakazany owoc, którym nie może być nic innego poza jabłkiem – dojrzałym, soczystym, z domieszką odrobiny cytrusowego grejpfruta i nutą brzoskwiniową – jest wyczuwalny głównie w pierwszej nucie otwarcia. Już po kilku chwilach zapach się rozwija uderzając w bogatsze i cieplejsze, odrobinę wytrawne tony. Forbidden Fruit to zapach bardziej dojrzały niż by się można tego było spodziewać po limitowanej edycji perfum zainspirowanych popularnym serialem. To nie jest słodkie „zielone jabłuszko”, którym się może zafascynować pięciolatka :-), jest bogaty i pięknie się rozwija. Dodatkowo jest niezwykle trwały.
Jak wiadomo, zapachy mogą się rozwijać różnie na skórze. Po testach na kilku osobach doszłyśmy do wniosku, że Forbidden Fruit rozwija się na 3 sposoby, w zależności od osoby, która go nosi:
1. Po owocowym akcencie nie pozostaje cień wspomnienia. Nuta serca stabilizuje się w klimatach orientalnych – drzewo sandałowe, bób tonka i zaskakujące połączenie wytrawnych cytrusów w niezwykły sposób połączonych z wanilią. Musimy przyznać, że to zwracające uwagę połączenie.
2. Nuty serca i bazy wibrują drzewnie i piżmowo, zanurzając się w kwietnym poutpourri z kwiatów jaśminu, wisterii, ylang-ylang i lilii. Przywodzi na myśl zapach Kenzo Flower. A w tym wszystkim gdzieś na granicy wyczuwalności przebłyskuje lekka nuta brzoskwiowa, która przełamuje tradycyjny schemat florientalny.
3. Niespodzianka :-) Owocowa nuta głowy utrzymywała się przez cały czas, łagodnie łącząc się z drzewem cedrowym, nutami kwiatowymi i wanilią.
Jak Zakazany Owoc rozwinie się na Tobie? Nie wiemy :-), ale producent „rozłożył” go na następujące czynniki pierwsze:
Nuta głowy: jabłko, brzoskwinia i kwiat pomarańczowy (którego nie wyczuwałyśmy w ogóle)
Nuta serca: wisteria (w końcu bohaterki serialu mieszkają przy Wisteria Lane!), jaśmin, lilia i ylang-ylang
Nuta bazowa: drzewo sandałowe i cedrowe, bób tonka i wanilia.
Na tej aukcji kupisz wodę perfumowaną (EDP) Forbidden Fruit EDP - pojemność 50ml - w oryginalnym kartoniku (na zdjęciu poniżej)
Droga Klientko / Drogi Kliencie,
Zamieszczony powyżej opis stworzony został przez naszą firmę wysiłkiem kilku osób, które testowały dla Was produkt oraz "wyczytały" wszystkie możliwe opinie na jego temat zarówno w polskich jak i zagranicznych mediach. Analizowaliśmy skład, sprawdzaliśmy zastosowanie i działanie poszczególnych składników, na koniec testowałyśmy na własnej skórze czy produkt faktycznie działa tak jak opisuje producent oraz inne użytkowniczki.
Jeśli opis ten pojawi się w miejscu innym niż nasze aukcje oznacza to, że został nam bezprawnie skradziony podobnie jak wiele innych opisów stworzonych przedtem. Rzetelne opisanie i testowanie produktów dla naszych Klientek stanowi jedną z misji naszej firmy, a ich bezprawne wykorzystywanie jest okradaniem zarówno naszej firmy jak i naszych Klientek.
Nie daj wprowadzić się w błąd sugerując się opisem - jeśli znajdziesz go w innym miejscu niż to - oznacza to, że kupujesz od złodzieja, a nie od naszej firmy.
Dziękujemy za docenienie naszej pracy - pozdrawiamy serdecznie!
Cały zespół Mistic Poland Sp. z o.o., a w szczególności Magda i Bożena, które testowały dla Was produkt :)
Tekst i zdjęcia zamieszczone na aukcji są naszą własnością - Prawa autorskie do zdjęć i opisu są zastrzeżone - kopiowanie jakiejkolwiek części lub całości oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.83) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211). Za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści oraz zdjęć bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).
Dodatkowe
Stan: produkt oryginalny, fabrycznie nowy
Kraj pochodzenia: USA
Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje