|
Nowa folia FlexMotionTec zapewnia skuteczne golenie przy mniejszej sile nacisku, aby minimalizować podrażnienia skóry
MicroMotion
Odrębne zamocowanie wszystkich elementów tnących pozwala systemowi golącemu reagować nawet na najmniejsze kontury i automatycznie steruje systemem MacroMotion.
MacroMotion
Odchylająca się o 40° głowica goląca bez trudu porusza się wzdłuż większych konturów, aby mieć maksymalny kontakt ze skórą.
Opatentowana technologia UltraActiveLift skutecznie wychwytuje problematyczne włoski, zwłaszcza na szyi i podbródku. Unikatowy oscylujący trymer unosi i ścina płasko leżąc e włoski przy mniejszej liczbie pociągnięć.
Ostrze CrossHair zapewnia niezrównaną długotrwałą gładkość. Wychwytuje uporczywe włoski rosnące w różnych kierunkach i ścina nawet najkrótszy zarosty
Nowy PowerDrive z dużą prędkością goli nawet na gęsty zarost. Silnik z mocą 20% większa niż poprzednio zapewnia wystarczający moment obrotowy na każdym golonym obszarze.
Nowa automatyczna baza czyszcząco-ładująca
Nowe golarki Series 5 są wyposażone w jedyną na świecie 3-funkcyjną bazę czyszcząco-ładującą z wkładem alkoholowym, która: czyści, ładuje, smaruje za naciśnięciem jednego guzika – dzięki czemu golarka jest jak nowa każdego dnia.
1. Smaruje przy każdym czyszczeniu, dzięki czemu golarka na dłużej zachowuje skuteczność golenia.
2. Czyści znacznie higieniczniej niż woda z kranu, co zapewnia skórze większy komfort.
3. Cały czas ładuje baterię do pełnej mocy .
Dodatkowe funkcje:
1. 2-stopniowy wyświetlacz poziomu naładowania baterii z blokadą na czas podróży i wskaźnikiem poziomu czystości.
2. Nowy MultiHesdLock
3. Wydajna bateria litowo-jonowa.
4. Wodoodporność do 5 m pozwala na całkowite mycie golarki.
5. Przyjazny dla s,kry trymere do perfkcyjnego kształktowania wąsów i bokobrodów.
6. Pełne ładowanie w 1 godzinę - pozwala na 45 minut bezprzewodowego golenia.
|