|
WITAM NA MOJEJ AUKCJI
PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
GOGLE NARCIARSKIE KOESTLER
MODELNA SEZON 2014/2015
+ 2 GRATISY ŚCIERECZKA Z MIKROFIBRY ORAZ SMYCZ SMILE
INFORMACJE TECHNICZNE:
GOGLE KOESTLER idealnie nadają się do jazdy na NARTACH oraz SNOWBOARDZIE, świetnie sprawdzają się także w innych sportach zimowych.
Firma KOESTLER produkuje swoje wyroby z najlepszej jakości materiałów, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i normami CE. W swojej ofercie posiada: okulary sportowe, gogle narciarskie dla dorosłych oraz gogle narciarskie dla dzieci.
OPRAWKA wykonana jest z POLIWĘGLANU jest to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.
SOCZEWKI POLIWĘGLANOWE - zależnie od modelu: przyciemniane lustrzane, metaliczne lustrzane i tęczowe lustrzane lub rozjaśniające: pomarańczowe i żółte. Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.
GOGLE PONADTO POSIADAJĄ:
Filtr UV 400 - chroniący w 100% oczy zarówno przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB jak i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.
Otwory wentylacyjne - zapobiegające parowaniu.
Wewnętrzną gąbkę antyalergiczną - dopasowującą kształt gogli do każdej twarzy, dzięki czemu komfort noszenia gogli jest jeszcze większy.
Szeroką elastyczną gumę - dobrze trzymającą gogle, która zapewni komfortowe i pewne trzymanie gogli na głowie (możliwość regulacji).
GOGLE KOESTLER DOSTĘPNE SĄ W SZEROKIEJ GAMIE KOLORYSTYCZNEJ:
(Po zakupie proszę o informacją jaki model mamy wysłać).
WYMIARY:
- szerokość między zawiasami: 16 cm,
- wysokość szkieł z oprawką: 6,5 cm.
- wysokość samych szkieł: 5 cm,
- szerokość szkieł z oprawką: 25 cm,
- szerokość samych szkieł: 16 cm.
- szerokość gąbki przylegającej do twarzy: 14,5 cm.
DOSTĘPNE MODELE:
1. Model: KOESTLER 1:
Oprawka: CZARNA.
Szybka: LUSTRZANA - PRZYCIEMNIAJĄCA.
2. Model: KOESTLER 2:
Oprawka: CZARNA.
Szybka: METALICZNA LUSTRZANA - PRZYCIEMNIAJĄCA.
3. Model: KOESTLER 3:
Oprawka: CZARNA.
Szybka: ŻÓŁTA - ROZJAŚNIAJĄCA.
4. Model: KOESTLER 4:
Oprawka: SREBRNA.
Szybka: LUSTRZANA - PRZYCIEMNIAJĄCA.
WARUNKI WYSYŁKI:
Po zakupie towaru prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z wybraną przez siebie formą płatności oraz kolorem (modelem) gogli.
ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE:
|