RAMKA wykonana z TPU
SZKŁO: wykonane z dwóch tworzyw:
szyba zewnętrzna wykonana z poliwęglanu z delikatną powłoką lustrzaną, szyba wewnętrzna z octanu celulozy pokryta warstwą antifog, zapobiegającą parowaniu.
Wewnętrzna dwuwarstwowa gąbka antyalergiczna.
Obecny filtr UV400
Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:
kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43%
|
TPU
Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.
SZKŁA POLIWĘGLANOWE
gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.
OCTAN CELULOZY Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk. Technika produkcji oprawek z płyty octanowej polegająca na jej wyginaniu w wysokiej temperaturze daje możliwość osiągnięcia oryginalnych kompozycji kolorystycznych.
SYSTEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ
Podwójne szkła oraz odpowiednia wentylacja to dwie podstawowe cechy zapobiegające parowaniu szkieł w goglach. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z twardego poliwęglanu lub szyby polaryzacyjnej, a wewnętrzna z octanu celulozy pokrytego warstwą anti-fog. Warstwa powietrza znajdująca się pomiędzy szybami tworzy termiczną barierę i eliminuje parowanie.
POWŁOKA ANTIFOG
Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.
FILTR UV400
blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC.
Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.
|