- Liczba graczy: 2
- Wiek: 6+
- Czas gry: 20
- Wydawca: UBON
- Wydanie: angielskie
- Instrukcja: polska
Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.
Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!
Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.
Zawartośćpudełka:
- plansza
- 361 kamieni (+/- 2 szt.)
- instrukcja
Produkty są fabrycznie nowe, oryginalnie zafoliowane. Do każdej przesyłki zawsze dołączamy paragon fiskalny,a na życzenie fakturę Vat.
Kupując kilka przedmiotów płacisz za przesyłkę tylko raz! W celu ustalenia jej wysokości skontaktuj się z nami!