Witam, przedmiotem sprzedaży jest wypasiona używana gitara basowa GMR Bassforce. Gitara jest technicznie i wizualnie w bardzo dobrym stanie, obecne są drobne ryski powstałe w wyniku normalnej eksploatacji.
Korpus wykonany jest z egzotycznego drewna boire (zwanego również bodo), gryf to klon przekładany paskami wenge, podstrunnica jest wykonana z ciemnego palisandru. Gryf jest prosty, pręt regulacyjny działa bez zarzutu, można ustawić niską akcję strun bez fret buzz'u, progi noszą delikatne ślady zużycia. Osprzęt to most most Steinberger'a (z możliwością przestrojenia w dół struny E do D a nawet B) i klucze Warwicka.
Elektronika to aktywne pickupy MEC oraz preamp Vari-mid 3 zaprojektowany dla Ibaneza przez firmę Bartolini. Jest to 3-pasmowy przedwzmacniacz z możliwością płynnego ustawienia poziomu odniesienia regulacji tonów średnich. Daje to niezwykle szeroki wachlarz brzmień, każdy powinien coś dla siebie ukręcić.
W komplecie sztywny futerał FX Cases zapinany na zamek błyskawiczny w dobrym stanie.
Ewentualne ogranie instrumentu w Gnieźnie po uprzednim umówieniu.