Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GLOBUS PLASTYCZNY PODŚWIETLANY + ALBUM GRATIS

17-01-2012, 5:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 179 zł     
Użytkownik L_S_
numer aukcji: 1996330119
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 46   
Koniec: 12-01-2012 18:18:05

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Frost relief globus podświetlany plastyczny, kula 30 cm Nova Rico / 800[zasłonięte][zasłonięte]30037

Frost relief globus podświetlany plastyczny, kula 30 cm Nova Rico

Frost relief globus podświetlany plastyczny, kula 30 cm Nova Rico

Frost relief globus podświetlany plastyczny, kula 30 cm Nova Rico

Frost relief globus podświetlany plastyczny, kula 30 cm Nova RicoPodstawa Plastikowa
Meridian Plastikowy
Podświetlany Tak
Plastyczny Tak
Wielkość kuli / mm 300
Wysokość / mm 380
Mapa w języku polskim


Masz ochotę na więcej? Poza tym, że chcesz zobaczyć, pragniesz także dotknąć, poczuć? W takim razie wybierz globus plastyczny. Oprócz informacji tradycyjnie umieszczanych na globusach zapewnia on dodatkowe zmysłowe doznania fizyczne – wizualne i dotykowe. Dzięki temu główne pasma górskie na świecie możesz teraz nie tylko zobaczyć, ale również... dotknąć. Szczególną atrakcję o walorach poznawczych stanowi fakt, że po podświetleniu na mapie fizycznej pojawiają się dodatkowe informacje w postaci mapy politycznej. Dyskretne podświetlenie nadaje pokojowi, salonowi lub sypialni ponadczasowy styl, podkreślając harmonię pomieszczenia. Dzięki temu może posłużyć jako oryginalna lampka, wprowadzając Cię w sny o podróżach.
Montowany na plastikowej podstawie i meridianie. Mapa w języku polskim. Wielkość kuli 30 cm, wysokość 38 cm. Łatwa wymiana żarówki.

Modele plastyczne globusów Nova Rico wzbogacają tradycyjne informacje na temat ukształtowania powierzchni Ziemi o nierówności naszego globu, gwarantując niezwykle realne doznania. Ze względu na atrakcyjne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza pokoju lub biura. Nova Rico to globusy na pokolenia.


Nova Rico SpA
jest włoską firma założoną w 1955 roku i zajmuje się produkcją dekoracyjnych, edukacyjnych i stylizowanych globusów. Jest to czołowy producent na Europie i w Świecie. Przygotowujemy nasze globusy na rynek edukacyjny oraz rynek dekoracji wnętrz.
Produkujemy globusy dla dorosłych i dzieci. Nasze globusy produkujemy w ponad 30 różnych wersjach językowych, w tym japoński, hebrajski, tajski, koreański, rosyjski i arabski no i oczywiście polskiej.Nadążając za zmianami politycznymi i geograficznymi dane do naszej kartografii są ciągle aktualizowane.


PLUS GRATIS: Album Polskie krainy geograficzne

Autorzy „Polskich krain geograficznych” podzielili kraj na 15 regionów. Wyodrębnili obszary jak najbardziej spójne pod względem historycznym, etnograficznym, geograficznym, pokazując w ten sposób zróżnicowanie krajobrazowe i gospodarcze niektórych regionów (oraz podobieństwo innych), specyfikę każdego z nich na tle burzliwych dziejów Polski, a także wspólne korzenie wielu krain. Warto przekonać się, czym wyróżnia się niewielka ziemia lubuska, który region nazywany jest kolebką polskiej państwowości, dokąd najchętniej wybierają się turyści, co przyciąga zagranicznych inwestorów, gdzie żyje zgodnie wiele mniejszości etnicznych, czy Górny Śląsk słusznie kojarzy się głównie z kopalniami i smogiem oraz w jakiej części kraju wznoszą się najdziksze góry.
Nasze aukcje


Polecamy


Polecamy

Jak możemy pomóc?

Dostawa, płatności

Mapy, przewodniki:

- Alpy
- Austria
- Bułgaria
- Chiny
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Egipt
- Europa
- Francja
- Grecja
- Hiszpania
- Indie
- Kenia
- Maroko
- Niemcy
- Norwegia
- Polska
- Portugalia
- Skandynawia
- Słowacja
- Szwecja
- Tunezja
- Turcja
- USA
- Węgry
- Włochy

 

Czy szukasz produktu:

- Fotografia - poradniki

- Globusy, globobarki: Nova Rico, Zoffoli

- Wszystkie nasze aukcje

Kończące się aukcje:
O nas Nasze aukcje Nasz sklep Komentarze