Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gigantyczna królewska waza z syrenami i delfinami

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 700 zł      Aktualna cena: 1 690 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2045012838
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 51   
Koniec: 22-01-2012 19:10:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

REWELACYJNA WAZA

 


 

 

Tą zjawiskową wazę polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu pięknych, wyjątkowych przedmiotów. Ustawiona na stole, komodzie albo kominku będzie się świetnie prezentować i cieszyć oczy swoim wspaniałym kształtem. Z pewnością wzbudzi zachwyt wśród gości i przyda Państwa domowi splendoru.

 

Niebywale efektowna ogromna, wysoka waza na nodze z brązu. Wykonana z krakelurowej porcelany o jasnym odcieniu. Świetnie ozdobiona kolorowymi, ręcznie malowanymi motywami roślin wodnych oraz wizerunkami ryb. Wsparciem naczynia są dwie figury pięknych długowłosych syren, półnagich kobiet z rybimi ogonami, oraz dwa delfiny, symbolizujące dostatek, mądrość, miłość i harmonię. Układy elementów zdobniczych podstawy a także okuć, dzięki swym płynnym liniom i nieregularnym formom, tworzą wrażenie targanej falami wody, wyobrażają morskie bałwany. Przy wlewie znajdują się dekoracje w postaci małych fruwających ptaszków. Całość naprawdę wygląda nadzwyczaj spektakularnie. Stan przedmiotu bardzo dobry.

 

Ta prześliczna waza to stylowa, wysmakowana i elegancka a przy tym niezwykle funkcjonalna ozdoba, która z pewnością uświetni wnętrze salonu, jadalni, gabinetu bądź biura. W rzeczywistości przedmiot jest jeszcze bardziej urzekający niż na fotografiach. Idealny pomysł na niebanalny, ekskluzywny prezent.

 

 

WYMIARY:  WYSOKOŚĆ 40 CM,  SZEROKOŚĆ OK. 25 CM,  ŚREDNICA WLEWU 11 CM,

PODSTAWA 14 X 17 CM,  WAGA OK. 4 KG.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

 

KONTAKT z nami pod nr tel.  603 [zasłonięte] 903

lub    [zasłonięte]@wp.pl

 

serdecznie  ZAPRASZAMY  NA  INNE  NASZE  AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.