Getry UNDER ARMOUR EVO COLDGEAR PRINTED COMPRESSION LEGGING
| producent: Under Armour |
gwarancja: 2 lata |
| kod produktu: 1248[zasłonięte]-838 |
seria:2014/2015 |
Krótki opis
Getry UNDER ARMOUR EVO COLDGEAR PRINTED COMPRESSION LEGGING
Getry z dwuwarstwową tkaniną z ultra ciepłą, szczotkowaną warstwą wewnętrzną oraz szybkoschnącą i gładką warstwą zewnętrzną.
UWAGA!
W sklepie SEWEL znajdziesz takie marki jak:
Zapraszamy do sklepu internetowego!
Liczne promocje i rabaty!
Na tej aukcji kupujesz rozmiar: L
Getry UNDER ARMOUR EVO COLDGEAR PRINTED COMPRESSION LEGGING
Kod: 1248[zasłonięte]-838
Seria:
Krój:
Płeć: męskie
Kolor: pomarańczowy
Opis:
Getry z dwuwarstwową tkaniną z ultra ciepłą, szczotkowaną warstwą wewnętrzną oraz szybkoschnącą i gładką warstwą zewnętrzną. Posiadają panele w strategicznych miejscach, które gwarantują świetną wentylację. Tkanina 4-way znacznie zwiększa swobodę ruchów oraz nie podlega odkształceniom, zachowując swój fabryczny kształt.
Getry zostały dodatkowo zaopatrzone w materiał redukujący rozwój bakterii, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przykrych zapachów.
Skład:
Technologia:
Coldgear – dwustronna tkanina, która pochłania wilgoć oraz reguluje temperaturę ciała. Utrzymuje ciepłotę ciała przy maksymalnej redukcji wagi tkaniny. Tkanina została dodatkowo zaopatrzona w materiał redukujący rozwój bakterii, dzięki czemu gwarantuje brak przykrego zapachu po treningu.
Krój:
Krój Compression uwalnia energię mięśni i pozwała dłużej utrzymać ich maksymalną siłę i wydajność. Poprawia stabilizację mięśni, co prowadzi do szybszej ich regeneracji. Produkty compression wykonane są z tkaniny pochłaniającej wilgoć, która reguluje temperaturę ciała w zależności do panujących warunków zewnętrznych. Niezależnie od intensywności wysiłku czujesz się komfortowo, a ciało pozostaje suche.
Tabela rozmiarów: