Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GEARS OF WAR XBOX 360 NOWA ZDRAPKA WYS. 24H /W-WA

08-06-2015, 17:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik COBRAGAMES
numer aukcji: 5404271064
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 3   
Koniec: 08-06-2015 17:06:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla dorosłych
Wykorzystuje kontroler ruchu: Nie
Wersja: pudełkowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

881-[zasłonięte]-001
[zasłonięte]@gmail.com
AUKCJA MA CHARAKTER TYLKO WYSYŁKOWY !!!
BRAK ODBIORU OSOBISTEGO POPRZEZ ALLEGRO !!!

 

 

GEARS OF WAR (XBOX 360)

KOD UMOŻLIWIAJĄCY POBRANIE PEŁNEJ WERSJI GIER Z XBOX LIVE
 GRA W JĘZYKU: ANGIELSKIM

POLSKA DYSTRYBUCJA

DOSTĘPNOŚĆ: OD RĘKI

Gears of War jest kolejnym elektroniczno-rozrywkowym przedsięwzięciem twórców bestsellerowej serii Unreal. W odróżnieniu od marki Unreal Tournament i Unreal Championship developerzy postanowili skupić się na trybie zabawy jednoosobowej, chociaż nie zaniedbano również opcji multiplayer, oferującej przykładowo interesujący system kooperacji z drużyną komandosów.
Niniejszy produkt łączy najlepsze cechy gier akcji z elementami gatunku survival horror, a zatem w pewnym sensie przypomina Doom 3 i pamiętny cykl System Shock, aczkolwiek bieg wydarzeń ukazano z perspektywy trzeciej osoby. Dość istotne są także wątki taktyczne, ponieważ trzeba umiejętnie przemieszczać się po wirtualnym polu walki i stosunkowo często wykorzystywać rozmaite osłony (istnieje nawet możliwość przewracania stołów lub filarów, celem tworzenia barier ochronnych i prowadzenia zza nich tzw. ślepego ognia). Natomiast całość utrzymano w futurystycznym klimacie (akcja toczy się na planecie Sera, bardzo przypominającej Ziemię), chociaż dostępny arsenał broni jawi się, jako zdecydowanie konwencjonalny (karabin, strzelba, granaty etc.).
Główny bohater, czyli Marcus Fenix, jest wyposażony w ciężki pancerz bojowy, a zatem nie porusza się niczym sprinter na stumetrowym dystansie. Nie może sobie więc pozwolić na frontalne atakowanie wrogów i nieustanne bieganie wokół nich. Bezpośredni kontakt z oponentem pozwala jednak na użycie siły fizycznej do walki w zwarciu. Rywalizacja z przeciwnikami odbywa się zarówno w porze dziennej, jak i nocnej – dlatego też należy w odpowiednich momentach kryć się w cieniu i stamtąd przeprowadzać zaskakujące akcje ofensywne.
Jeśli chodzi o techniczną stronę Gears of War, to szczególną uwagę zwraca trójwymiarowa oprawa wizualna, wykorzystująca technologię Unreal Engine trzeciej generacji (vide m.in. Huxley). Silnik doskonale radzi sobie nie tylko z generowaniem zamkniętych pomieszczeń, ale także z renderowaniem w czasie rzeczywistym rozległych przestrzeni otwartych. Dodatkowo bardzo dobrze prezentują się algorytmy, odpowiedzialne za funkcjonowanie Sztucznej Inteligencji nieprzyjaciół i towarzyszy broni.
Zanim przystąpicie Państwo do kliknięcia KUP TERAZ!
Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem aukcji.

Po zakupie prosimy od razu wypełnić formularz zakupu, gdzie można wybrać formę zapłaty i dostawy. Nie wypełnienie formularza może znacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia. Do każdego zakupionego przedmiotu dostaną państwo dowód zakupu. Paragon, faktura VAT 23% razem z kosztami wysyłki.
Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Zalecamy przesyłkę kurierską (ubezpieczenie w cenie)
W PUNKCIE ODBIORU CENY JAK NA ALLEGRO. ZAPRASZAMY!!!

Punkt odbioru: 
 Dzielnica Białołęka;
Dzielnica Ursynów.
W przypadku pytań - prosimy o kontakt telefoniczny!
Tel: 881-[zasłonięte]-001
Zapraszamy na inne nasze aukcje !!!