Wysokiej jakości ekskluzywny KOMPLET GARNKÓW
firmy FRICO 16 - elementów
Model: FR-1123
FABRYCZNIE NOWY i oryginalnie spakowany 16-CZĘŚCIOWY KOMPLET CIĘŻKICH GARNKÓW (~8,6kg) z 3 WARSTWOWYM DNEM AKUTERMICZNYM wykonany z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej 18/10
Zaletami tej stali są: odporność na korozję, trwałość, zdolność zachowywania czystości, ochrona smaku, odpornośc na temperaturę, estetyczność. Stal szlachetna chromowo-niklowa z której wykonany jest cały komplet jest nierdzewna, wytrzymała i długowieczna.
Cały ten komplet spakowany jest w estetyczne pudełko, idealny na prezent na każdą okazję.
MODEL WYSOKIEJ KLASY!
Wykorzystana stal składa się z najlepszej jakości stopu powszechnie stosowanego w światowej klasy produktach, co gwarantuje jej wysoką odporność na korozję, oraz bardzo dobrą wytrzymałość każdego metalowego elementu kompletu. Zastosowany materiał umożliwia szybkie podgrzanie potraw i przez dłuższy czas utrzymuje ciepło.
3-WARSTWOWE BARDZO GRUBE DNO AKUTERMICZNE doskonale przewodzi i akumuluje ciepło, a także odpowiednio zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem oraz naczynie przed zużyciem. Aluminiowe i precyzyjnie szlifowane dno garnka (opatentowana kompozycja warstw specjalnego stopu aluminium oraz wysokogatunkowej stali szlachetnej) pobiera błyskawicznie już najmniejszą ilość energii, która jest rozdzielana równomiernie na całą powierzchnię dna garnka i tam magazynowana. Te cechy zapewniają optymalne przewodzenie, podział i magazynowanie ciepła.
Garnki świetnie się prezentują, są starannie wykonane i wyjątkowo łatwo można je czyścić, posiadają także właściwości bakteriobójcze. Zastosowany materiał jest nie tyko najlepszy z możliwych, ale także świetnie się prezentuje i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Naczynia w tym komplecie w całości są polerowane na najwyższy połysk.Każdy element wyposażony jest w nowoczesne, masywne atermiczne uchwyty z okładzinami bakielitowymi.
Aluminiowe, 3-warstwowe dno akutermiczne (6mm) oraz grube ścianki gwarantują doskonały rozdział i magazynowanie ciepła. Dno jest pozbawione kantów i wyprofilowane tak, aby ułatwić zarówno nakładanie potraw jak i utrzymanie garnka w czystości.
Pokrywy stalowe, każda wyposażona jest w TERMOMETR, który można zdemontować przed myciem w zmywarce lub używaniem pokrywki w piekarniku.
Garnki nadawają się do używania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych.
Wszystkie te garnki można myć w zmywarkach!
Produkt przebadany i dopusczony do sprzedaży przez PZH.
|
Produkt oczywiście nowy, fabrycznie zapakowany.
Do każdego produktu dołączamy paragon fiskalny, na życzenie również Faktura VAT.
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
(przedstawiona również na załączonych zdjęciach)
- RONDEL z POKRYWĄ
pojemność 1,6L, średnica 16cm, wysokość 10,5cm
- GARNEK MAŁY z POKRYWĄ
pojemność 1,8L, średnica 16, wysokość 10,5cm
- GARNEK ŚREDNI z POKRYWĄ
pojemność 3,1L, średnica 20cm, wysokość 12,5cm
- GARNEK DUŻY z POKRYWĄ
pojemność 6.5L, średnica 24m, wysokość 14,5cm
- PATELNIA z POKRYWĄ
pojemność 2,9L, średnica 24cm, wysokość 7cm
- PAROWNIK
śrenica 20cm
- MISKA z plastikową POKRYWKĄ
średnica 20cm
- PODSTAWKA ATERMICZNA
- CEDZAK + RĄCZKA
Komplet garnków daje państwu możliwość zdrowego sposobu przyrządzania dań, a mianowicie gotowanie w małej ilości wody lub minimalnej ilości tłuszczu. Dzięki temu potrawy zachowują swój smak oraz składniki mineralne i witaminy.
Wyrób KLASY WYŻSZEJ pod względem jakości i walorów estetycznych.
Zestaw ten daje możliwośc przygotowania żywności przy minimum wilgoci, w sposób niskotemperaturowy, dzięki temu można zachować więcej witamin i minerałów, bo aż do 20 razy więcej, niż żywnośc przygotowana innymi metodami. Dzięki tej metodzie KONTROLI TEMPERATUR następuje tylko 2% przeciętnej utraty minerałów.
Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję.
(więcej na stronie "o mnie")
|