KOMPLET GARNKÓW MEGA JUMBO silver 12 elementów KaiserHOFF KH-4360
FABRYCZNIE NOWY i oryginalnie zapakowany KOMPLET GARNKÓW z WIELOWARSTWOWYM DNEM AKUTERMICZNYM oraz PATELNIĄ TEFLONOWĄ (XYLAN Plus) wykonany ze stali chromowo-niklowej 18/8. Stal szlachetna chromowo-niklowa z której wykonany jest cały komplet jest nierdzewna, wytrzymała i długowieczna. Zastosowany materiał jest nie tyko najlepszy z możliwych, ale także świetnie się prezentuje i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu oraz posiada właściwości bakteriobójcze. Naczynia w tym komplecie są obustronnie delikatnie matowane (INOX). Ferromagnetyczne 5-warstwowe dno akutermiczne (4mm) z warstwą aluminiową gwarantuje doskonały rozdział i magazynowanie ciepła. Wszystkie garnki z kompletu można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również na kuchni indukcyjnej. Nitowane uchwyty (polerowane). Na wewnętrznej stronie każdego garnka znajduje się praktyczna miarka. Przyzwoite, umiarkowanie ciężkie garnki działające na indukcji, za bardzo atrakcyjną cenę.
RONDEL z POKRYWĄ
DNO AKUTERMICZNE: Opatentowana kompozycja warstw specjalnego stopu aluminium oraz stali chromowo-niklowej doskonale przewodzi i akumuluje ciepło, a także odpowiednio zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem oraz naczynie przed zużyciem. Aluminiowe i precyzyjnie szlifowane dno garnka (wprasowany z siłą 1200 ton dysk) pobiera błyskawicznie już najmniejszą ilość energii, która jest rozdzielana równomiernie na całą powierzchnię dna garnka i tam magazynowana. Te cechy zapewniają optymalne przewodzenie, podział i magazynowanie ciepła.
W ZALEŻNOŚCI OD DOSTAWY POSIADAMY MODEL POD MARKA KAISERHOFF LUB BERGNER. TO TEN SAM PRODUCENT. GARNKI SA IDENTYCZNE, RÓŻNIĄ SIĘ TYLKO LOGIEM. www.bergner.com.hk
NA NASZYCH AUKCJACH MOŻESZ RÓWNIEŻ KUPIĆ INNE GARNKI ORAZ KOMPLETY.
... więcej garnków w kompletach >>
URZĄDZENIE JEST OBJĘTE 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ. KLIKNIJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WARUNKAMI.
INNE WYBRANE PRZEDMIOTY AKTUALNIE OFEROWANE W TEJ KATEGORII: