Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

gabloty wystawiennicze

31-07-2012, 13:21
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 150 zł     
Użytkownik piotr_sucho
numer aukcji: 2433615778
Miejscowość Ziębice
Wyświetleń: 30   
Koniec: 03-07-2012 19:48:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam

 

 

Mam do zaoferowania gabloty wystawiennicze o wymiarach 2000 x 1000 x 300 mm. W razie potrzeby wymiary mogą ulec zmianie.

 

Charakterystyka:

 

- całość wykonana z aluminium anodowanego,

- całość szkła jest hartowana: fronty grubości 4mm, boki grubości 4mm, półki grubości 6mm,

- półki mają regulacje wysokości,

- wszystkie fronty wyposażone w zamki,

- nóżki posiadają regulacje wysokości,

- podświetlenie jest opcją dodatkową i jego cena wynosi 270 PLN,

 

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem nietypowych konstrukcji aluminiowych w atrakcyjnej cenie. Służymy swoim doświadczeniem.

 

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY DOSTARCZANE SĄ W FORMIE ZŁOŻONEJ PO ROZPAKOWANIU DO BEZPOŚREDNIEGO UŻYTKOWANIA!

 

OFERTA DOTYCZY JEDNEGO SEGMENTU GABLOTY O WYMIARACH 2000 x 1000 x 300 mm.!

 

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O TELEFON: 603 [zasłonięte] 579, 601 [zasłonięte] 410, tel/fax /74/[zasłonięte]819 00 LUB MAILOWY: [zasłonięte]@o2.pl

 

Przed zalicytowaniem prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów w postaci koloru wykończeń, ilości, doboru płyty, sposobu dostawy, ewentualnego doposażenia oraz wyceny.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy