Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GŁOŚNIK SZEROKOPASMOWY 15 WaTT 8.Ohm - 2 sztuki

07-06-2015, 20:23
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 16 zł     
Użytkownik Labradoro
numer aukcji: 5409645738
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 24   
Koniec: 07-06-2015 20:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Poniżej  Opisu  Zamieszczone są  Szczegółowe  Zdjęcia.

 

Do sprzedania  2 sztuki jako komplet głośniki szerokopasmowe ogólnego przeznaczenia, głośniki mimo niewielkich rozmiarów bardzo dobrze odtwarzają szeroki zakres częstotliwości akustycznych. Posiadają bardzo miękkie zawieszenie membran dzięki temu niskie częstotliwości są dość dobrze wyeksponowane, tony średnie i wysokie są wysycone i w zupełności wystarczające. Głośniki stosowane w różnym sprzęcie RTV, telewizory, radia, jako głośniki zewnętrzne do komputera. Układy magnetyczne głośników są ekranowane, zamknięte więc pole magnetyczne nie oddziaływuje na sąsiadującą elektronikę czy urządzenia. Głośniki używane niewiele są w bardzo dobrym stanie. zawieszenia membran sprężyste (zdrowe).

Obejrzyj. Pozostałe. Moje. Aukcje. Może. Jeszcze. Coś. Cie. Zainteresuje.

 UWAGA  – DOTYCZY .AUKCJI .Z .LICYTACJĄ. - Zastrzegam, że w sytuacji braku złożonych ofert mogę w każdej chwili wycofać wystawiony do sprzedaży przedmiot z aukcji w allegro.

ZŁOŻENIE OFERTY do licytacji, NAKŁADA  NA  MNIE  ZOBOWIĄZANIE, aby aukcja trwała zgodnie z planem do końca. RADA : niektórzy składają oferty przed samym końcem aukcji, nieraz korzystając z funkcji tzw. snajpera aukcyjnego przebijając oferty innych licytujących w ostatnich sekundach. Aby zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na wygraną, zalicytuj z kwotą maksymalną jaką możesz zapłacić, i nawet jeżeli ktoś za pomocą snajpera aukcyjnego będzie w ostatnich sekundach licytował lub próbował przebić Twoją ofertę może nie zdążyć dobić kwotowo do Twojego progu jaki zaproponowałeś, a wtedy Ty wygrywasz. W ostatnich sekundach aukcji trudno jest natychmiast wpisać nową propozycję kwoty i przebić inną ofertę, a do tego jeszcze jak dojdzie zamulony nie zawsze szybki komputer, internet oraz transfer danych do serwera allegro to często się zdarza, że zaproponowana nowa kwota kończy się komunikatem: ,,Twoja kwota została przebita  lub Ta aukcja już się zakończyła".