Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GŁOŚNIKI SAMSUNG PLEOMAX S2-300B 2.1 WYSYŁKA 0zł

19-01-2012, 8:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 89 zł     
Użytkownik slinaa
numer aukcji: 2053352368
Miejscowość Zawiercie
Wyświetleń: 40   
Koniec: 22-01-2012, 15:47
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha








Kontakt

Telefon: 604 [zasłonięte] 358
Pon-Pn 10:00-17:00
So: 10:00-13:30



Koszty przesyłki

kurier 0,00 zł





Opis przedmiotu:


Głośniki Samsung Pleomax z zastosowaniem najnowszej technologii aby płynnie przekształcać sygnał cyfrowy na analogowy, dynamiczne brzmienie płynące z satelitarnych głośników oraz nieskazitelnie czysty dźwięk zachwyci każdego słuchacza i z pewnością zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby słuchania.

Stworzone, aby spełniać różne wymagania, idealne nie tylko do komputerów stacjonarnych i notebooków, ale szczególnie dla MP3, odtwarzaczy DVD, telewizorów i konsol do gier.

Idealne dla wymagających

System nie generuje pola magnetycznego poza obudową, można go więc umieścić obok monitora lub kineskopu bez niebezpieczeństwa powstania zakłóceń.

Dane techniczne:


  • Moc RMS: 5,5W – na głośnik ( CAŁKOWITA MOC SZCZYTOWA 11W)
  • Głośniki boczne pełnozakresowe x 2 szt.: 2,5” ( średnica membrany)
  • Woofer (antymagnetyczny) x 1 szt.: 4” ( średnica membrany)
  • Impedancja woofera: 6 omów
  • Pilot
  • Kompatybilne z : CD,DVD,MP3,PC,NOTEBOOK, XBOX, PLAYSTATON, XBOX
  • Impedancja głośników: 4 omy
  • System: 2.1
  • Zakres grania: Głośniki 100Hz - 20 kHz
  • Zakres grania: Woofer 40Hz- 150Hz
  • Regulacja głośności dźwięku: w subwooferze i pilocie
  • Podłączenie: Jack 3,5mm
  • Zasilanie gniazdo elektryczne: AC 220V – 240V, 50 Hz/60Hz
  • Wejście słuchawkowe w pilocie
  • Regulacja basów
  • Dynamicznie czysty dźwięk
  • Zastosowana technologia: Ekranowanie magnetyczne
  • Gabaryty głośników bocznych:
  • Szerokość: 93mm; Wysokość: 120mm; Głębokość: 85mm
  • Gabaryty woofera:
  • Szerokość: 132mm; Wysokość: 202mm; Głębokość: 190mm
  • Model: S2-300B
  • Producent/Importer: SAMSUNG/PLEOMAX
  • Waga całkowita: 2,19kg

ZESTAW ZAWIERA


-Subwoofer
-2 x głośniki
-Pilot(od regulacji głośności)
-Instrukcja j.polski
-Oryginalne opakowanie

Stan fizyczny i gwarancja:


Produkt FABRYCZNIE NOWY. IDEALNE NA PREZENT


GWARANCJA 12 MIESIĘCY!


PRZESYŁKA GRATIS!






Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez mojej zgody. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Regulamin aukcji

1.Na dokonanie wpłaty czekamy 7 dni. Liczy się data wpłynięcia środków na nasze konto.

2.Obliczając czas dotarcia do Państwa przesyłki należy uwzględnić następujące czynniki: czas księgowania wpłaty (do 48h), czas przygotowania wysyłki (do 48h), oraz czas dostarczenia przez kuriera (do 72h). Prosimy o uwzględnienie tego w swoich planach.

3.Prosimy o rozważne decyzje - dokonując zakupu, a później wycofując się z niego uniemożliwiają Państwo nabycie produktu innym osobom. W związku z tym informujemy, że nie odwołujemy ofert.

4. Do każdej transakcji wystawiamy paragon. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę - prosimy o kontakt po zakupie.

5. W przypadku zakupu na kilku aukcjach z czego 1 jest darmowa a inna płatna - płatność wysyłki wynosi nie 0zł a koszty z aukcji z wysyłką!

6. PACZKI POCZTĄ POLSKĄ WYSYŁAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PO GODZ. 17:00.