GŁOŚNIK NISKOTONOWY PEIYING PY-BC300F2 300mm 500W
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik AV-CENTRUM
numer aukcji: 5051064703
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 16
GŁOŚNIK
PEIYING PY-BC300F2
Charakterystyka:
 12” 30cm 500W
Moc max: 500W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 20Hz - 300Hz
Czułość: 88 dB 1W/1M
Rozmiar magnesu: 40oz
Drożność: 1-way
Średnica: 12”  300mm