GŁOŚNIK NISKOTONOWY PEIYING PY-BC300F1 300mm 500W
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik AV-CENTRUM
numer aukcji: 5051064677
Miejscowość Bydgoszcz
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 2    Wyświetleń: 59
GŁOŚNIK
PEIYING PY-BC300F1
Charakterystyka:
 12” 30cm 500W
Moc max: 500W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 20Hz - 300Hz
Czułość: 88 dB 1W/1M
Rozmiar magnesu: 40oz
Drożność: 1-way
Średnica: 12”  300mm