|
|
Księgarnia Nemezis
|
|
Wyślij e-mail do nas
|
|
Dodaj nas do ulubionych
|
|
Inne nasze aukcje
|
|
|
|
Zachęcamy do zakupu na Allegro zbiorowego tzn. dwóch, trzech lub więcej książek co się wiąże z niższymi kosztami wysyłki.
|
|
|
|
|
|
FUNDUSZE INWESTYCYJNE RODZAJE TYPY METODY POMIARU I OCENA EFEKTYWNOŚCI
Dawid Dawidowicz
CeDeWu
Oprawa: Miękka
Format: 17.0x24.0cm
Ilość stron: 212
|
Początek XXI wieku to czas dynamicznego rozwoju rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Popularność funduszy inwestycyjnych sprawia, że coraz więcej osób powierza swoje oszczędności tym instytucjom, choć jednocześnie wiedza na temat zasad funkcjonowania funduszy jest w społeczeństwie stosunkowo niewielka.
W książce w przystępny sposób opisana została istota funduszy, ich rozwój, klasyfikacja, a także ich wyniki i efektywność. Czytelnik będzie mógł się dowiedzieć jakimi metodami mierzy się ryzyko, wyniki i efektywność funduszy, co może mu pomóc w wyborze najlepszego funduszu odpowiadającego jego profilowi inwestycyjnemu.
Dzięki przestrzeganiu przez autora zasad Kodeksu Dobrych Obyczajów i nowej klasyfikacji funduszy inwestycyjnych opracowanych przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami czytelnik może mieć pewność, że prezentowane informacje będzie mógł porównać z informacjami publikowanymi na rynku.
|
Książki nowe.
Drogi Kliencie!
Do każdej następnej książki w zamówieniu doliczymy tylko 1,50 zł koszt wysyłki
|
Przy wpłacie na konto bankowe:
Przesyłka pocztowa (list ekonomiczny) 8,00
Przesyłka pocztowa (list priorytetowy) 9,00
Przesyłka pocztowa (paczka priorytetowa) 11,50
Pobranie pocztowe (paczka priorytetowa) 13,50
|
|
|
Dotyczy danych do przelewu:
- koniecznie w tytule przelewu podaj Nick z Allegro i numer aukcji np. Kazio 13[zasłonięte]281
- jesli adres wysyłki jest inny niż podany na Allegro w tytule przelewu wpisz "zmiana adresu" np. Kazio 13[zasłonięte]281 zmiana adresu. Jednocześnie poinformuj drogą e-mail: [zasłonięte]@wp.pl o nowych danych adresu wysyłki
|
|
Uwagi dotyczące wysyłki:
- jesteśmy legalnie działającą firmą - na życzenie wystawiamy faktury VAT
- towar wysyłamy dobrze zapakowany po otrzymaniu pieniędzy
- towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej
- ksiązki wysyłamy do trzech dni od momentu zarejestrowania wpłaty na koncie
- jeśli oczekujesz na książkę więcej niz 7 dni - poinformuj nas drogą e-mail: [zasłonięte]@wp.pl
|
|
|
Dane do przelewu:
Rafał Adamczyk
ul. Hallera 26
44-200 Rybnik
ING Bank Śląski
79 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3440022 [zasłonięte] 542766
|
|