Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fuji Finepix AX300 - NIE CHOWA SIĘ OBIEKTYW

17-01-2015, 20:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 13 zł     
Użytkownik tuliak
numer aukcji: 4972018932
Miejscowość Jęternetowo Dolne
Licytowało: 2    Wyświetleń: 53   
Koniec: 17-01-2015, 19:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
Rozdzielczość matrycy (0 - 100 Mpx): 14.00
Zoom optyczny (0-50): 5.00
Zasilanie: Akumulatorki AA
Stabilizacja: cyfrowa
Informacje dodatkowe: zoom cyfrowy, wbudowana lampa błyskowa, nagrywanie filmów, balans bieli, zdjęcia sekwencyjne, tryb makro, wyjście HDMI
Kolor obudowy: srebrny

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sprzedawany aparat fotogr. jest lekko uszkodzony - nie chowa się obiektyw. Kupiony w Komputroniku w lipcu 2011, jest faktura. Zapewne naprawa jest drobnostką ale ja nie mam ochoty się w to bawić. Uszkodzenie NIE NASTĄPIŁO W WYNIKU UPADKU lecz po prostu nagle w trakcie fotografowania w piękny słoneczny dzień aparat odmówił współpracy :/ czym mnie baaardzo zdenerwował i nie chcę go więcej widzieć :) No można się zdenerwować, nie? ;)

W zestawie jest to co na zdjęciu: - aparat fotogr. ze smyczką - oryginalna dokumentacja ( książeczki, karta gwar., faktura, płyta instalacyjna CD ) - oryginalne pudełko z wytłoczką. Jako bonus dodam losowo dwa używane akumulatorki ( Sanyo Eneloop lub Energizer ), może jakiś kabelek połączeniowy jeśli znajdę. Nie jestem firmą, nie wystawiam faktur, nie udzielam gwarancji ani nie daję rękojmi, nie przyjmuję zwrotów. Sprzedaję rzeczy, które nie są mi potrzebne. Stan przedmiotu opisany jest w aukcji i obrazują go załączone zdjęcia (robione niestety komórką).

Zdjęcia przedmiotu

kliknij, aby powiększyć