Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FREZ DIAMENTOWY KOSMETYCZNY, PEŁNY DIAMENT

17-06-2012, 19:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 20 zł     
Użytkownik ENPE-INVEST
numer aukcji: 2328836595
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 20   
Koniec: 20-05-2012, 23:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest frez diamentowy - pełny diament do profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure w SUPER CENIE


    


  • przeznaczony do pracy we wszystkich frezarkach (średnica 2,35 mm, HP)
  • liczba obrotów frezu: 15 000 - 30 000
  • w zależności od kształtu diamenty mogą być stosowane do różnych zabiegów, w tym np do usuwania chropowatej skóry  pięt i martwego naskórka oraz do usuwania skórek przy manicure / pedicure
  • przewaga pełnych diamentów nad frezami diamentowymi polega na tym, że pełny diament nie ma powłoki, która z czasem się ściera, ponieważ stanowi on pełną strukturę - w miarę zużywania zewnętrznej warstwy wyłaniają się następne ostre cząsteczki diamentu. TRWAŁOŚĆ DIAMENTÓW SYNTETYCZNYCH JEST WIĘC O WIELE WYŻSZA.
  • Ponadto diamenty syntetyczne nie ulegają szybkiemu przegrzaniu i można nimi pracować przez dłuższy czas.
  • W ofercie posiadamy wiele kształtów do różnych zastosowań, a także wiele innych akcesoriów polerskich, zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Cena zawiera podatek VAT, na życzenie wystawiamy faktury.